Založ si blog

Pohľad na vojnu cez projekt kooperativizmus.

Keď boli zbombardované dvojičky v New Yorku, prípadne klamalo sa o existencii zbraní hromadného ničenia v Iraku, nasledovali vojenské ťaženia. Vraždenie, bombardovanie, zabíjanie nevinných ľudí. Išlo o agresívne, na podvodoch založené vojny, za ktorou bola expanzia vplyvu niekoho. Povedzme tomu aj biznis vojny. V médiách dodnes nedali zjavné pochybnosti o pravde pri obchodnom centre a terorizme, pričom fyzikálne zákony a zákony zdravého rozumu hovorili a hovoria jasnou rečou.

 

Puč na Ukrajine mal všetky znaky pučov, ktoré dlhodobo organizuje americká CIA a nebolo ich v minulých desaťročiach málo. Fakty ukazovali jasne, nebolo tam všetko s kostolným poriadkom.

 

Rusko je dnes agresor. Vojna nie je dobrá. Nikto ju nechce. Ale Rusko je agresor, ktorý má dnes tisicnásobne väčšie právo hovoriť, že bráni svoju krajinu, ako je to v prípade agresora z USA v iných prípadoch. Ide o tisicnásobne väčší akt sebaobrany ako to, čo predvádzali tí spoza veľkej mláky. Ktorí sa nenaučili žiť sami so sebou vo svojej tlupe a musia zotročovať a zbíjať inde.

 

Problém je systém. Problém nie sú nevinní ľudia, ktorí sú do toho vtiahnutí rôznym spôsobom. Z jednej či druhej strany barikády. Niekto chce, aby sa štvali a zabíjali. Problém je systém, ktorý tlačí západ k expanzii, lebo by neprežil. Na svete je dnes len jedna jeho alternatíva, ktorá sa môže pasovať za demokratickú, trhovú, plne zdôvodnenú, realizovateľnú a obsahuje všetko, čo sa pri takom projekte dá vôbec pomyslieť. Som jej autorom a som Slovák. A výsledok? Snaží sa ma blokovať facebook. Americká firma a médium. Tej Ameriky, ktorá tak rada rozpráva o slobode slova. Napriek tomu, že niečo také a v takom stave nikde inde neexistuje. Napriek tomu, že využívam iba svet preukázateľných faktov a informácií, ktoré sú v súlade so systémovými štruktúrami. Blokujú ma média, blokujú ma politici a osobnosti doby. Aj keď argumenty nemajú. Prečo?

 

Západný režim je režim podvodov a úžery. Vychoval politickú triedu a triedu riadiacich štruktúr, ktorá riadi aj Slovensko. Dokážu klamať, zavádzať, hľadajú nenávisť a na viac sa nezmôžu. V kontexte projektu sa snažia mi nedať prácu, nedať zdroje, nedať možnosť na normálny život. Len aby som nemal šancu niečo také odprezentovať a ľuďom ukázať. Režim podvodov, šikany, klamstva a zotročovania im to umožňuje. Nič okrem toho totižto neobsahuje. Tí, ktorí dnes kričia aký zlý je Putin, tí ktorí sa dnes hrajú na dobrých a ukazujú dobré srdcia, roky klamú a zavádzajú a zneužívajú režim na to, aby napríklad takéto veci neprešli do éteru. Tí, ktorí to vlastne spôsobujú.

 

Aj projekt kooperativizmus a okolnosti okolo neho ukazujú, že hlavným problémom doby nie je Rusko. Že je tu iná mašinéria, ktorá to spôsobuje. Vojna na Ukrajine je tisícnásobne menej biznisová z pohľadu toho, kto ju rozpútal, ako tie, ktoré som spomínal vyššie. A tisícnásobne viac obranná. Aj keď vojnu treba odmietať. Len ten hlbší pohľad je iný, ako vám ju predkladajú tí, ktorí to tu skutočne ruinujú. Len na svoje kroky a činy rýchlo zabúdajú. A ja ich chcem v takejto vypätej dobe pripomenúť. Politici, odborníci alias sociálni inžinieri doby, výsledok úžerníckeho režimu. Klamári a naničhodníci. Viac bude súčasť knihy, keďže ide o zložitú problematiku. Aj keď zrejme aj takto jasnú a zrozumiteľnú.

Niekto nás tu zjavne dlhodobo obludne klame a nie je to z Ruska. Niekto tu niečo rozpútava a nie je to z Ruska. Aj keď je to tam asi ťažké a situácia je tam zlá. Aj keď sa toto asi stať nemalo. Ale niekto je dlhodobo tlačený do kúta, vydieraný. Lebo západný režim vychováva takéto zberby, alias osobnosti doby. Také, čo robia teraz to, čo som naznačoval. Niekto tu pekne klamal, klame a zavádza. Naposledy možno Rusko, ktorému to budú teraz ukazovať tí, ktorí taja klamstvá obludných rozmerov naznačených vyššie. Opäť budú hľadať zdroj svojej frustrácie, opäť na tom budú spájať ľudí, lebo nenávisť a odsudzovanie je jediné, čím to dokážu. Tak sú naučení a ďalej ich život a hlavne tento systém nepustil. Ten zdroj problému a aj dnešnej vojny, ktorá môže dospieť do katastrofických rozmerov je zjavne inde ako v Rusku, milí priatelia.

 

 

 

Viac na www.kooperativizmus.sk

 

 

Podvodníci v riadení režimu nielen ako známy fakt, ale už preukázateľná skutočnosť

14.10.2022

Do riadiacich a následne odborných štruktúr režimu sa vzhľadom na jeho zlodejsko úžernícku povahu naimplementovali podvodníci, klamári a zavádzači. Žijeme dobu úžery a klamstiev a je to cítiť v akejkoľvek aktivite pri snahách o prežitie. Je založený na likvidáciách poctivých ľudí, umelých kariérach vznikajúcich cez takéto inkvizičné procesy a to všetko [...]

Švédsky kapitalista už jeden rozvoj zastavil a priniesol devastáciu. Pozor, možno to robí zase.

01.07.2022

Akoby platilo, že ak začalo ísť o majetkové pomery a chcelo sa ísť cestou k demokratizácii ekonomického prostredia, vtedy sa najvyšší rozzúrili a veci zastavili. Píše dnes literatúra aj na margo udalostí vo Švédsku v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Práve vtedy stála Európa na križovatke. Buď sa pôjde demokratizáciou, alebo sa uvoľnia [...]

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

jadrová zbraň strela nuclear

Ruský moderátor navrhuje použiť jadrovú zbraň pri „vstupe“ do Poľska

04.02.2023 16:39

Týmto spôsobom by sa podľa Vladimira Solovjova, hlasnej trúby Kremľa, podarilo zabrániť dodávkam západných zbraní Kyjevu.

Igor Matovič, NR SR

VIDEO: Matovič chce zosekať platy poslancov, nech ich platia strany: OĽaNO má peňazí, že nevieme čo s nimi

04.02.2023 16:39

Voľby majú byť v septembri, aby mali policajti viac času na vyšetrovanie káuz, nie aby sme získali príspevok od štátu, tvrdí Matovič.

Milan Majerský, KDH, Eduard Heger, OĽaNO

KDH stále rokuje s Hegerom o spolupráci. Dvojka na kandidátke? Nedôstojné, tvrdí Matovič

04.02.2023 12:45

KDH potvrdilo, že Heger dostal ponuku byť dvojkou na kandidátke.

Dopravná nehoda

Na Chopku zúri orkán. Na D1 došlo k hromadnej zrážke asi 30 áut

04.02.2023 10:03, aktualizované: 15:46

Okresný úrad v Žiline vyzval občanov na severe Žilinského kraja, aby pre zlú situáciu vychádzali z domov a cestovali iba v súrnych prípadoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 106975x
Priemerná čítanosť článkov: 2609x

Autor blogu

Kategórie