Založ si blog

Prečo Smerohlas potrebuje chaos?

Prečo Smerohlas potrebuje chaos?

 

Rozkradli krajinu, vytvorili mafiánske bandy. Išli ich vymeniť takí, ktorí si mysleli, že riadiť štát stačí mať vysoké ego. Jednoducho nemajú ani potuchy o realite, o tvorbe hodnôt, o riadení. Produkt kapitalistického režimu. Neprirodzená moc, aj tá kapitalistická, neponúkne nič iné. Lepší dôkaz ako tieto skupinky asi ani netreba.

 

Smerohlasáci ale kričia, nadávajú, idú ponúknuť to, čo ponúkali predtým. Niečo ich straší. Čo asi?

 

Ich ideový vodca Ľuboš Blaha bol prichytený pri asi najohavnejšom čine politickej histórie. Hrajúci sa na komunistu, nasledovník Chegevaru, navonok bojujúci za práva pracujúcich aj keď cely život asi ani nepovysával, odmietol prácu, ktorá predbehla dobu o generácie. O ktorej písal, že je potrebná. Len problémom je to, že stojí v ceste moci jeho bande podvodníkov a zlodejov ktorí sa tu hrajú na zástancov pracujúcich. Poprel všetko, o čom v knihách pred vstupom do politiky písal. Lebo moc. Klamal, podvádzal, ukazoval a ukazuje knihy, ktoré neobsahujú nič konštruktívne. Len ľudia do nich nevidia. Snaží sa zamiesť pod koberec niečo, čo chcel urobiť on. Lenže ak celý živpot ani nepovysávaš, ťažko môžeš pochopiť ako sa citi pracujúci, čo je zdrojom tvorby hodnôt v spoločnosti. Tak robí niečo iné. Niečo, čo ho banda z ktorej pochádza učí. Vyháňať a hádzať pod mosty schopnejších. O tom je kapitalizmus ako taký. O tom sú aj títo klamári a podvodníci.

 

Smerohlasáci sa niečoho boja, drahí priatelia. Ich strach je upriamený na mesto Bardejov a svoju robotu robia tam. Potrebujú, aby práca, o ktorej sa tu píše, neprešla do éteru. Lebo ich zmetie zo stola. Tam je ich strach, tam je upriamená ich pozornosť. Preto potrebujú chaos. Lebo na viac nemajú a viac už pnúknuť nemôžu.

 

Tak asi preto toto všetko. Ľuboš Blaha, Róbert Fico, alebo Hlasná trúba naničhodníctva z druhej strany zlodejskej bandy, nemôžu do diskusií. Odrazu sa idú spájať v komunálnych voľbách. Lebo im tam niečo nevonia. Boja sa diskusií s niekým. Musia sa im vyhnúť, musia niekoho skántriť. Celý život nerobia nič iné, o tom je tvorba ich bánd a skupiniek. Sú v meste Bardejov, tam sa upiera ich pozornosť tento rok. Tam ich niečo straší. Tam musia teraz zabrať, klamať a podvádzať. Lebo ich moc je obmedzená na klamstvo a podvody. Toto treba sledovať, toto robia. Preto musia štvať ľudí proti sebe. Lebo v chaose sa najlepšie cíti podvodník. A toto podvodníci sú. A jasne preukázateľní podvodníci.

 

Tak preto toto robia, drahí priatelia.. Pre nič iné.

 

Viac na www.kooperativizmus.sk

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

Akcia zneguj projekt kooperativizmus za 5000 Eur ukončená. Video.

25.03.2022

Takže ani 5000 Eur nepresvedčilo. Prečo asi? Množstvo klamárov a zavádzačov, príde na lámanie chleba a všetci zdúchnu. Ponúkaných 5000 Eur by malo stačiť na ukážku toho, prečo tomu tak je. Žijeme smutnú dobu. Ponúkať niečo zdôvodnené a v súvislostiach osobnostiam a riadiacim štruktúram dnešného režimu je ako rozprávať sa s mojim psom o futbalovom [...]

Posledná možnosť napadnúť závery o kooperativizme za 5000 Eur! ! !

23.03.2022

Kooperativizmus je historicky prvou a dnes jedinou plne zdôvodnenou, realistickou a demokratickou alternatívou k otrokárskym režimom. Dnes na svete neexistuje iný projekt, ktorého autor by ho mohol dať do diskusií a ponúkať odmenu za jeho znegovanie. Niečo také sa ponúka prvýkrát v histórii. Vieš znegovať tieto predložené závery? Ak áno, môžeš si zarobiť [...]

Protest uciteľov / Školstvo /

Školskí odborári nepovažujú jednorazový príspevok za zvýšenie platov

27.06.2022 10:04

Odborári vnímajú príspevok ako kompenzačný a trvajú naďalej na desaťpercentnom zvýšení tarifných platov pre všetkých zamestnancov školstva.

Kim Čong-un

Severná Kórea: USA zakladajú ázijské NATO, preto budujeme silnejšiu obranu

27.06.2022 09:49

Kritika prichádza v období obáv súvisiacich s prípravami jej prvej jadrovej skúšky za uplynulých päť rokov.

Nemocnica / Korona / Zdravotník / Hospitalizácia /

Koronavírus bol v máji ôsmou najčastejšou príčinou úmrtí

27.06.2022 09:44

Počet úmrtí v máji bol na Slovensku nižší ako päťročný priemer rokov 2015 – 2019, pred nástupom pandémie, vyplýva z dát, ktoré zverejnil Štatistický úrad SR.

šaštín stráže bazilika, pápež

Desať z 11 poslancov mesta Šaštín-Stráže žiada voľbu kontrolóra, primátor je proti

27.06.2022 09:18

Primátor mesta Šaštín-Stráže Jaroslav Suchánek to vysvetlil tým, že nechce porušiť zákon.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 39
Celková čítanosť: 96128x
Priemerná čítanosť článkov: 2465x

Autor blogu

Kategórie