Založ si blog

Prečo Smerohlas potrebuje chaos?

Prečo Smerohlas potrebuje chaos?

 

Rozkradli krajinu, vytvorili mafiánske bandy. Išli ich vymeniť takí, ktorí si mysleli, že riadiť štát stačí mať vysoké ego. Jednoducho nemajú ani potuchy o realite, o tvorbe hodnôt, o riadení. Produkt kapitalistického režimu. Neprirodzená moc, aj tá kapitalistická, neponúkne nič iné. Lepší dôkaz ako tieto skupinky asi ani netreba.

 

Smerohlasáci ale kričia, nadávajú, idú ponúknuť to, čo ponúkali predtým. Niečo ich straší. Čo asi?

 

Ich ideový vodca Ľuboš Blaha bol prichytený pri asi najohavnejšom čine politickej histórie. Hrajúci sa na komunistu, nasledovník Chegevaru, navonok bojujúci za práva pracujúcich aj keď cely život asi ani nepovysával, odmietol prácu, ktorá predbehla dobu o generácie. O ktorej písal, že je potrebná. Len problémom je to, že stojí v ceste moci jeho bande podvodníkov a zlodejov ktorí sa tu hrajú na zástancov pracujúcich. Poprel všetko, o čom v knihách pred vstupom do politiky písal. Lebo moc. Klamal, podvádzal, ukazoval a ukazuje knihy, ktoré neobsahujú nič konštruktívne. Len ľudia do nich nevidia. Snaží sa zamiesť pod koberec niečo, čo chcel urobiť on. Lenže ak celý živpot ani nepovysávaš, ťažko môžeš pochopiť ako sa citi pracujúci, čo je zdrojom tvorby hodnôt v spoločnosti. Tak robí niečo iné. Niečo, čo ho banda z ktorej pochádza učí. Vyháňať a hádzať pod mosty schopnejších. O tom je kapitalizmus ako taký. O tom sú aj títo klamári a podvodníci.

 

Smerohlasáci sa niečoho boja, drahí priatelia. Ich strach je upriamený na mesto Bardejov a svoju robotu robia tam. Potrebujú, aby práca, o ktorej sa tu píše, neprešla do éteru. Lebo ich zmetie zo stola. Tam je ich strach, tam je upriamená ich pozornosť. Preto potrebujú chaos. Lebo na viac nemajú a viac už pnúknuť nemôžu.

 

Tak asi preto toto všetko. Ľuboš Blaha, Róbert Fico, alebo Hlasná trúba naničhodníctva z druhej strany zlodejskej bandy, nemôžu do diskusií. Odrazu sa idú spájať v komunálnych voľbách. Lebo im tam niečo nevonia. Boja sa diskusií s niekým. Musia sa im vyhnúť, musia niekoho skántriť. Celý život nerobia nič iné, o tom je tvorba ich bánd a skupiniek. Sú v meste Bardejov, tam sa upiera ich pozornosť tento rok. Tam ich niečo straší. Tam musia teraz zabrať, klamať a podvádzať. Lebo ich moc je obmedzená na klamstvo a podvody. Toto treba sledovať, toto robia. Preto musia štvať ľudí proti sebe. Lebo v chaose sa najlepšie cíti podvodník. A toto podvodníci sú. A jasne preukázateľní podvodníci.

 

Tak preto toto robia, drahí priatelia.. Pre nič iné.

 

Viac na www.kooperativizmus.sk

Švédsky kapitalista už jeden rozvoj zastavil a priniesol devastáciu. Pozor, možno to robí zase.

01.07.2022

Akoby platilo, že ak začalo ísť o majetkové pomery a chcelo sa ísť cestou k demokratizácii ekonomického prostredia, vtedy sa najvyšší rozzúrili a veci zastavili. Píše dnes literatúra aj na margo udalostí vo Švédsku v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Práve vtedy stála Európa na križovatke. Buď sa pôjde demokratizáciou, alebo sa uvoľnia [...]

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

Akcia zneguj projekt kooperativizmus za 5000 Eur ukončená. Video.

25.03.2022

Takže ani 5000 Eur nepresvedčilo. Prečo asi? Množstvo klamárov a zavádzačov, príde na lámanie chleba a všetci zdúchnu. Ponúkaných 5000 Eur by malo stačiť na ukážku toho, prečo tomu tak je. Žijeme smutnú dobu. Ponúkať niečo zdôvodnené a v súvislostiach osobnostiam a riadiacim štruktúram dnešného režimu je ako rozprávať sa s mojim psom o futbalovom [...]

Volodymyr Zelenskyj, BR OSN, Vasilij Nebenzia

ONLINE: Po referendách sa s Putinom už nemáme o čom baviť, povedal v BR OSN Zelenskyj

28.09.2022 05:55, aktualizované: 07:10

Zelenskyj v Bezpečnostnej rade OSN uviedol, že po hlasovaniach v referendách na okupovaných územiach už nebude Ukrajina môcť rokovať s Ruskom.

Hurikán Ian, Kuba

Blackout na Kube. Hurikán Ian vypol elektrinu na celom ostrove

28.09.2022 05:45

Po tom, čo sa Kubou prehnal hurikán Ian, skolabovala na ostrove elektrická sieť a celá krajina zostala bez prúdu.

Béla Kovács, europoslanec, Jobbik

Maďari odsúdili bývalého europoslanca za špionáž. "KGBéla" sa skrýva v Moskve

27.09.2022 22:42

Kovácsovou operatívnou úlohou bolo vytvárať v EÚ skupiny na posilnenie mocenských záujmov Ruska a oslabenie politiky EÚ.

Rusko, Ukrajina, mobilizácia, vojna na Ukrajine, branci

Putinovi zastrašovanie s jadrovými zbraňami nevychádza. Zaskočil ho aj odpor voči mobilizácii

27.09.2022 21:39

Zahraničné udalosti, nielen z Ruska a Ukrajiny, komentuje v podcaste denníka Pravda komentátor Andrej Matišák.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 101691x
Priemerná čítanosť článkov: 2542x

Autor blogu

Kategórie