Založ si blog

Prečo Smerohlas potrebuje chaos?

Prečo Smerohlas potrebuje chaos?

 

Rozkradli krajinu, vytvorili mafiánske bandy. Išli ich vymeniť takí, ktorí si mysleli, že riadiť štát stačí mať vysoké ego. Jednoducho nemajú ani potuchy o realite, o tvorbe hodnôt, o riadení. Produkt kapitalistického režimu. Neprirodzená moc, aj tá kapitalistická, neponúkne nič iné. Lepší dôkaz ako tieto skupinky asi ani netreba.

 

Smerohlasáci ale kričia, nadávajú, idú ponúknuť to, čo ponúkali predtým. Niečo ich straší. Čo asi?

 

Ich ideový vodca Ľuboš Blaha bol prichytený pri asi najohavnejšom čine politickej histórie. Hrajúci sa na komunistu, nasledovník Chegevaru, navonok bojujúci za práva pracujúcich aj keď cely život asi ani nepovysával, odmietol prácu, ktorá predbehla dobu o generácie. O ktorej písal, že je potrebná. Len problémom je to, že stojí v ceste moci jeho bande podvodníkov a zlodejov ktorí sa tu hrajú na zástancov pracujúcich. Poprel všetko, o čom v knihách pred vstupom do politiky písal. Lebo moc. Klamal, podvádzal, ukazoval a ukazuje knihy, ktoré neobsahujú nič konštruktívne. Len ľudia do nich nevidia. Snaží sa zamiesť pod koberec niečo, čo chcel urobiť on. Lenže ak celý živpot ani nepovysávaš, ťažko môžeš pochopiť ako sa citi pracujúci, čo je zdrojom tvorby hodnôt v spoločnosti. Tak robí niečo iné. Niečo, čo ho banda z ktorej pochádza učí. Vyháňať a hádzať pod mosty schopnejších. O tom je kapitalizmus ako taký. O tom sú aj títo klamári a podvodníci.

 

Smerohlasáci sa niečoho boja, drahí priatelia. Ich strach je upriamený na mesto Bardejov a svoju robotu robia tam. Potrebujú, aby práca, o ktorej sa tu píše, neprešla do éteru. Lebo ich zmetie zo stola. Tam je ich strach, tam je upriamená ich pozornosť. Preto potrebujú chaos. Lebo na viac nemajú a viac už pnúknuť nemôžu.

 

Tak asi preto toto všetko. Ľuboš Blaha, Róbert Fico, alebo Hlasná trúba naničhodníctva z druhej strany zlodejskej bandy, nemôžu do diskusií. Odrazu sa idú spájať v komunálnych voľbách. Lebo im tam niečo nevonia. Boja sa diskusií s niekým. Musia sa im vyhnúť, musia niekoho skántriť. Celý život nerobia nič iné, o tom je tvorba ich bánd a skupiniek. Sú v meste Bardejov, tam sa upiera ich pozornosť tento rok. Tam ich niečo straší. Tam musia teraz zabrať, klamať a podvádzať. Lebo ich moc je obmedzená na klamstvo a podvody. Toto treba sledovať, toto robia. Preto musia štvať ľudí proti sebe. Lebo v chaose sa najlepšie cíti podvodník. A toto podvodníci sú. A jasne preukázateľní podvodníci.

 

Tak preto toto robia, drahí priatelia.. Pre nič iné.

 

Viac na www.kooperativizmus.sk

Podvodníci v riadení režimu nielen ako známy fakt, ale už preukázateľná skutočnosť

14.10.2022

Do riadiacich a následne odborných štruktúr režimu sa vzhľadom na jeho zlodejsko úžernícku povahu naimplementovali podvodníci, klamári a zavádzači. Žijeme dobu úžery a klamstiev a je to cítiť v akejkoľvek aktivite pri snahách o prežitie. Je založený na likvidáciách poctivých ľudí, umelých kariérach vznikajúcich cez takéto inkvizičné procesy a to všetko [...]

Švédsky kapitalista už jeden rozvoj zastavil a priniesol devastáciu. Pozor, možno to robí zase.

01.07.2022

Akoby platilo, že ak začalo ísť o majetkové pomery a chcelo sa ísť cestou k demokratizácii ekonomického prostredia, vtedy sa najvyšší rozzúrili a veci zastavili. Píše dnes literatúra aj na margo udalostí vo Švédsku v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Práve vtedy stála Európa na križovatke. Buď sa pôjde demokratizáciou, alebo sa uvoľnia [...]

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

Milan Majerský, KDH, Eduard Heger, OĽaNO

KDH stále rokuje s Hegerom o spolupráci. Dvojka na kandidátke? Nedôstojné, tvrdí Matovič

04.02.2023 12:45

KDH potvrdilo, že Heger dostal ponuku byť dvojkou na kandidátke.

Dopravná nehoda

Na Chopku zúri orkán. Na D1 došlo k hromadnej zrážke asi 30 áut

04.02.2023 10:03, aktualizované: 15:46

Okresný úrad v Žiline vyzval občanov na severe Žilinského kraja, aby pre zlú situáciu vychádzali z domov a cestovali iba v súrnych prípadoch.

Polícia / Policajná páska /

V obci Veľký Biel došlo v noci k vražde

04.02.2023 09:05

Obeťou je 44-ročná žena. Polícia uviedla, že ide o prvú vraždu v bratislavskom kraji v tomto roku.

Richard Sulík

Sulík: Matovič mal dodržať slovo, vláda by nepadla

04.02.2023 08:19

Ak by bol Igor Matovič dodržal slovo a doručil prezidentke svoju demisiu, vláda Eduarda Hegera vôbec nemusela padnúť, tvrdí Richard Sulík.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 106959x
Priemerná čítanosť článkov: 2609x

Autor blogu

Kategórie