Založ si blog

V čom sú vedecké dôkazy o vakcinácii iné ako o kapitalistickom režime?

Vedecké fakty a dôkazy hovoria, že kapitalistický režim prinesie istú apokalypsu a zvyšovanie spoločenského napätia. Teda to, čo v jeho histórii prinášal neustále, ibaže dnes sa vieme oprieť o vedecké analýzy a tento fakt predostrieť.

 

Na svete dnes existuje len jedna odborne zdôvodnená a demokratická alternatíva k tejto ceste do apokalypsy. Volá sa kooperativizmus a vznikla na Slovensku. Je ponúkaná dlhodobo všetkým politickým stranám, hlavne tým tzv. systémovým. Namiesto pomoci snaha o moju elimináciu a hľadanie spôsobov, ako mňa ako osobu nepustiť do éteru. Klamali na ňu vedci SAV, tzv. politici doby na úrovni cvičenej opice sa to snažia hodiť preč a podlosťami odstraňovať.

 

Som zástanca očkovania a aj ja si myslím, že je to jediná cesta ako vyjsť z pandémie. Nerozumiem mikrobiológii, ale toto hovorí história. Tak ako história hovorí to isté o kapitalistickom režime. Teda to, čo som uviedol. Len tu veci viem rozobrať do úplných podrobností a tomuto ja rozumiem.

 

Jednému, čomu ale nerozumiem je, ako je možné, že veda pre dnešných politikov a odborníkov doby platí pri vakcinácii, ale pri projekte, ktorý predbehol dobu o generácie, hrajú podlú a falošnú hru? Hru, ktorou môžu vyvraždiť omnoho viac ľudí a detí po celom svete ako taká nejaká pandémia?

 

Je veda ako veda? Veda ak ide o moc cez zločinecký režime neplatí, ale tí istí sa chcú hrať na záchrancov ľudstva cez vakcináciu? Môžu takejto čvarge zločincov a naničhodníkov ľudia vôbec uveriť? Nebude pes zakopaný v tom, že podvodník a zloduch chce dávať pokyny ako máme žiť? Nezabíja práve to tých ľudí v nemocniciach?

 

Viac na www.kooperativizmus.sk , najnovšie aj s prednáškou a zhrnutím projektu a možnosťou zarobiť si 5000 Eur za znegovanie záverov o projekte a v projekte(viac v prednáške na webe)…

Podvodníci v riadení režimu nielen ako známy fakt, ale už preukázateľná skutočnosť

14.10.2022

Do riadiacich a následne odborných štruktúr režimu sa vzhľadom na jeho zlodejsko úžernícku povahu naimplementovali podvodníci, klamári a zavádzači. Žijeme dobu úžery a klamstiev a je to cítiť v akejkoľvek aktivite pri snahách o prežitie. Je založený na likvidáciách poctivých ľudí, umelých kariérach vznikajúcich cez takéto inkvizičné procesy a to všetko [...]

Švédsky kapitalista už jeden rozvoj zastavil a priniesol devastáciu. Pozor, možno to robí zase.

01.07.2022

Akoby platilo, že ak začalo ísť o majetkové pomery a chcelo sa ísť cestou k demokratizácii ekonomického prostredia, vtedy sa najvyšší rozzúrili a veci zastavili. Píše dnes literatúra aj na margo udalostí vo Švédsku v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Práve vtedy stála Európa na križovatke. Buď sa pôjde demokratizáciou, alebo sa uvoľnia [...]

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

Nigéria, Boko Haram, vojaci

Nigérijská armáda viedla vo vojne proti Boko Haram tajný potratový program

08.12.2022 00:05

Armáda ukončila tisíce tehotenstiev dievčat a žien, ktoré uniesli a znásilnili islamistické skupiny. Mnohé zo žien s interrupciami nesúhlasili, niektoré podanie potratovej injekcie neprežili.

Pedro Castillo

Zatkli peruánskeho prezidenta Castilla. Mal sa pokúsiť o štátny prevrat

07.12.2022 23:17

Poslanci Pedra Castilla zbavili funkcie krátko po tom, čo hlava štátu oznámila zámer zákonodarný zbor rozpustiť a vyhlásiť predčasné voľby.

Štefan Hamran / Roman Mikulec /

Trenčianska prokuratúra preveruje pre nelegálnu migráciu Mikulca a Hamrana

07.12.2022 21:17

Prokuratúra koná na pokyn generálneho prokurátora Maroša Žilinku.

Pápež František

Vojna na Ukrajine pripomína pápežovi fázu holokaustu, operáciu Reinhard

07.12.2022 21:00

Operáciou Reinhard nacisti označovali svoje plány na vyhladenie Židov a Rómov na území Poľska počas druhej svetovej vojny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 105076x
Priemerná čítanosť článkov: 2563x

Autor blogu

Kategórie