Založ si blog

Keď sa snažíš usvedčiť samého seba, že si masový vrah.

Nastáva doba, keď musíme hľadať alternatívy k systému. Diskusia o nich rozhodne má zmysel. Nositeľmi zmeny budú sociálne vylúčení.  Ľuboš Blaha v knihe Matrix Kapitalizmu – str. 162-165. Rok 2011

 

Rok 2013– predstavenie novej teórie pod názvom kooperativizmus. Skladá sa prakticky z dvoch bodov. Takto alternatívy v podstate vyzerajú na začiatku. Nová teória, absolútne progresívna pri porovnaní so všetkými doteraz, čo človek ako Ľuboš Blaha vedel od začiatku. Alternatívy rozvíjal v čase a priestore v publikácii Späť k Marxovi (2009) Publikovaná a opisovaná na tom istom portály, ako on publikoval svoje články. Vznikla aj pomocou nich. Posielaná priamo jemu s prosbami o pomoc a možnosť dostať sa do politického éteru. Bez odozvy. Alternatíva sa postupne rozvíja, dnes je to historicky prvá plne odborne zdôvodnená(cez historické fakty ako aj empirickým spôsobom), realistická vízia. V podstate jediná možná cesta do budúcnosti. Asi aj to sa dá napísať už s úplnou istotou.

Ľuboš Blaha mlčí, v politike halucinuje o náprave sociálneho štátu, aj keď je to preukázateľne nereformovateľná vec.

 

Pokiaľ neponúkne ľavica serióznu alternatívu tak hrozí, že ju podľa ponúknu rôzni demagógovia, teroristi, fašisti a iracionálni nihilisti. Úlohou ľavice je teda pracovať na tomto. – dodáva autor Ľuboš Blaha nakoniec svojej knihy Antiglobalista, ktorá vychádza v roku 2018.

 

Už netreba hľadať alternatívu. Už sa niekoho záhadne bojí. Ani neviem čo niektoré slová znamenajú, ale pánko, ochranca pracujúcich, sa niekoho bojí. Pripomínam, že celý život sa živím poctivou prácou. Ochranca pracujúcich sa teda ukázal, čo? Alternatívu som rozvíjal doslova ako bezdomovec, vyháňaný z rôznych typov prác, bez šance na uplatnenie sa. Ale aj tomu on predtým rozumel. Nositeľmi zmeny budú sociálne vylúčení. Tejto logike dnešného zločineckého režimu v spojitosti s udržaním si zdravého rozumu a nezotročenej mysle, čo bolo pre projekt základom, rozumel. Mlčal a iba na niečo čakal.

 

Rok 2019– na predvolebnej diskusii v Bardejove ho verejne kritizujem za jeho nadávanie na všetkých a neriešenie novonavrhovanej alternatívy. Hrá sa na nevedomého. Potrebujem diskusiu s odborníkmi a potvrdenie jej správnosti. Ľuboš  Blaha prekrúca očami. V podstate dáva pokyn ľuďom a tí mi následne nadávajú. Celý proces si zopakujem v Starej Ľubovni, ale už si to natáčam. Dá mi úlohu, ktorou podmieňuje potrebnú diskusiu. Po jej splnení ma namiesto diskusie vyhadzuje z facebooku a úplne blokuje. https://www.youtube.com/watch?v=j5ObsSbYbPo&t=1s

 

Rok 2021 – Zlí kapitalisti z Ameriky idú cez covid vyvražďovať národy.

https://veci-verejne.sk/video-lubos-blaha-prinasa-informacie-o-covide-z-kongresu-usa/?fbclid=IwAR0Gy-mflUTZgRruyj4xW932MKpgu6seMiGr0b7tDdqz6Oe2W0GFBC1ot1c

 

Tak je to drahí priatelia. Keď sa človek usvedčuje z toho, že je masový vrah. A to celkom sám. Možné je všetko a systém a moc majú svoju logiku. Predstavte si ale, žeby to bola pravda. Potom tu máme vraha, ktorý robí všetko úplne naopak, ako píše a proklamuje. Ktorý zradil úplne všetko, s čím do politiky išiel. Ktorý by kvôli moci zaprel azda aj svoju vlastnú mater.

Čo myslíte? Čo si zaslúži takýto človek? Taký, čo píše o sociálne vylúčených, potrebe alternatívy a diskusie k nej. Po jej vzniku obráti kartu, hrá sa na nevidiaceho, robotníka, ktorého zločinecký režim sociálne vylučuje opľuje, nepomôže. Alternatívu, ktorá predbehla dobu o generácie a dnes je jedinou zdôvodnenou, hlavne vznikajúcu cez takéto peripetie a boj o prežívanie nevidí, diskusie odmieta. Zástanca pracujúcich, alebo zločinec, ktorý si za vlastizradu zaslúži doživotie? Mentálne retardovaný, ktorý sám a verejne hovorí, že je masový vrah? No neviem ktoré, ale nejak tak sa to dá zhrnúť.

 

Kým nepochopíme, že režim je iba o takýchto ľuďoch v riadení, nepochopíme problémy doby a spôsob ich riešenia. Lebo takto vyzerajú všetky riadiace štruktúry kapitalistického režimu v akejkoľvek oblasti. Aj na to je dobrý tento politik, Okrem toho, že napísal a zhrnul ľavicovú literatúru. Jeho riešenia majú hodnotu menšiu ako je hodnota toaletného papiera, čím sa s tými na druhej strane dnešnej politickej barikády nelíši v ničom. Ale tu môžeme ukázať a tu bije do očí aj to, kto sú. Čo robia v čase, o čo im ide. Jednoducho nešťastie národa. Falošné hyeny vraždiace ľudí, len aby sa dostali ku korytu. Tí skutoční zločinci doby.

 

P.S. Zhrnutie projektu a prednáška na www.kooperativizmus.sk . Za znegovanie záverov  sa ponúka odmena 5000 Eur. Je to ponúkané všetkým odborníkom doby, politický stranám, univerzitám, SAV, tretiemu sektoru. Do diskusie pod článkom sa nezapájam, všetko bolo vysvetlené a je vysvetlené v publikáciách a v prednáške. Možnosť negovať je len v priamej slovnej konfrontácii. Skúsenosti so zavádzaním okolo projektu vravia, že iba to je správny prístup a všetko iné je strata času s hejtermi.

 

Samotná online prednáška a zhrnutie:  https://www.youtube.com/watch?v=XO0uFFWLl-c&t=483s

 

 

 

Podvodníci v riadení režimu nielen ako známy fakt, ale už preukázateľná skutočnosť

14.10.2022

Do riadiacich a následne odborných štruktúr režimu sa vzhľadom na jeho zlodejsko úžernícku povahu naimplementovali podvodníci, klamári a zavádzači. Žijeme dobu úžery a klamstiev a je to cítiť v akejkoľvek aktivite pri snahách o prežitie. Je založený na likvidáciách poctivých ľudí, umelých kariérach vznikajúcich cez takéto inkvizičné procesy a to všetko [...]

Švédsky kapitalista už jeden rozvoj zastavil a priniesol devastáciu. Pozor, možno to robí zase.

01.07.2022

Akoby platilo, že ak začalo ísť o majetkové pomery a chcelo sa ísť cestou k demokratizácii ekonomického prostredia, vtedy sa najvyšší rozzúrili a veci zastavili. Píše dnes literatúra aj na margo udalostí vo Švédsku v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Práve vtedy stála Európa na križovatke. Buď sa pôjde demokratizáciou, alebo sa uvoľnia [...]

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

Nigéria, Boko Haram, vojaci

Nigérijská armáda viedla vo vojne proti Boko Haram tajný potratový program

08.12.2022 00:05

Armáda ukončila tisíce tehotenstiev dievčat a žien, ktoré uniesli a znásilnili islamistické skupiny. Mnohé zo žien s interrupciami nesúhlasili, niektoré podanie potratovej injekcie neprežili.

Pedro Castillo

Zatkli peruánskeho prezidenta Castilla. Mal sa pokúsiť o štátny prevrat

07.12.2022 23:17

Poslanci Pedra Castilla zbavili funkcie krátko po tom, čo hlava štátu oznámila zámer zákonodarný zbor rozpustiť a vyhlásiť predčasné voľby.

Štefan Hamran / Roman Mikulec /

Trenčianska prokuratúra preveruje pre nelegálnu migráciu Mikulca a Hamrana

07.12.2022 21:17

Prokuratúra koná na pokyn generálneho prokurátora Maroša Žilinku.

Pápež František

Vojna na Ukrajine pripomína pápežovi fázu holokaustu, operáciu Reinhard

07.12.2022 21:00

Operáciou Reinhard nacisti označovali svoje plány na vyhladenie Židov a Rómov na území Poľska počas druhej svetovej vojny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 105079x
Priemerná čítanosť článkov: 2563x

Autor blogu

Kategórie