Založ si blog

Keď sa vám bude zdať, že u nás existuje ruská propaganda. . .

 

 

Zavolali z Bieleho domu. Robovi Ficovi a jeho skupinke. Išli tam zo dňa na deň. Jednoducho v noci sa rozhodli, zobrali lietadlo a ráno sedeli na káve s Barackom. Všetci boli v šoku. Nepripravená návšteva, to sa len tak nevidí. Možno aj rarita a niečo, čo je nepoznané. S tým, aké dôležité témy sa tam rozberali, skoro naisto. Naši uisťovali, že Slovensko je na dobrej ceste k demokracii. Že z nej neuteká na nejaké zlé cesty. To sa stalo v roku 2013. Všetko by bolo možno na zabudnutie, keby…

 

Keby dva dni predtým, nebola prvýkrát publikovaná nová alternatíva ku kapitalistickému režimu. Nová kombinácia, ktorá dovtedy nebola evidovaná. Možno niekde naznačená nejakým neistým spôsobom. Ale myslím. že ani to nie. Každopádne šlo a definitívne ide o tú správnu a pravú alternatívu. Dnes je to už isté. Prvá odborne zdôvodnená demokratická alternatíva k otrokárskym režimom. Aj takto ju nazývam, lebo je to definitívne tak. Jediné, čo jej chýba, sú diskusie s odborníkmi. Ktorí podľa všetkého dokážu veci negovať. Ale len poza môj chrbát. Majú v rukách média, zrejme pomáhajú ľuďom, ktorí sú sociálnej spravodlivosti negatívne naklonení, aby tie média vlastnili. Asi aj to je v rámci môjho regiónu možné. Majú v rukách vlastne všetko a ak chcú, nedostaneš žrať a nespokojný dav ťa rozdupe. Ale stav je takýto a iba moje odstraňovanie zločineckým režimom z možnosti dostať sa do diskusii s odborníkmi stojí v ceste k definitívnej zmene. Lebo tie fakty sú na takejto úrovni.

 

Žeby to bola náhoda? Myslím na tú narýchlo urobenú návštevu Bieleho domu?. No v kontexte projektu už asi až taká náhoda to nebude. Ale kým človek nedrží hmatateľné dôkazy, môže hovoriť o indíciách. Ktoré asi časom dostávajú väčšiu váhu. Ale tie dôkazy našťastie v rámci projektu máme. V diskusiách nebude o čom. Tu aby sme neostali za konšpirátorov, nebudeme hovoriť naisto. Ale naisto nebudeme hovoriť ani v ďalších príkladoch. Ten posledný som zaznamenal len nedávno. Pri písaní posledného blogu.

 

https://stanojurcisin.blog.pravda.sk/2021/11/17/vedecky-zdovodnenu-demokraciu-dze-se-nebude-dac-kradnuc-dajak-nikto-nechce-preco-asi/

 

Nebolo by to možno až také čudné, keby som ho nepublikoval v noci niekoľko minút pred 4.

 

Trvalo to len niekoľko minút a debata bola na svete. Podobná tým minulým. Príspevok medzičasom po mojej mailovej otázke na dané médium, či sú za tým oni priamo alebo je to mimo nich, zmizol. Preto ho len takto pridávam.. Niekedy som na nich odpovedal, teraz to už nerobím. Stále dookola to isté, čo som samozrejme vysvetlil. Ale na tej druhej strane to niekto nechce počuť. Lebo tam nejde o objektivitu, všetko je v rámci projektu podrobne vysvetlené. Tu ide asi o niečo iné..

 

 

Blogy nepíšem často. A treba povedať, že nie všetky sú o odbornej téme. V rámci projektu paralelne riešim praktické problémy kapitalistického režimu. Šikanu v rámci ekonomických vzťahov a vo výrobných procesoch, ale aj šikanu náboženských komunít. Čo je obrovským problémom mojej oblasti a možno paradoxne aj ďalším obrovským problémom prechodu tejto veci na svetlo sveta. Blogy k odbornej oblasti píšem skutočne raz za niekoľko mesiacov. A odpoveď za niekoľko minút. V noci medzi 3-4.

Možno nič za tým nie je. Len trochu čudné. Čo poviete?

 

No ak by ste niekedy počuli o zlom vplyve Ruska. Alebo o zločineckom komunizme, kde sa manipulovalo s informáciami. No nateraz stačilo. Nateraz poviem, že za znegovanie projektu ponúkam 5000 eur. Viac nemám a viac asi ani netreba. Aby sme konečne ukázali o čo tu v skutočnosti ide. Tí zlí manipulátori z Ruska a zločineckí komunisti. No tu ich máme, kapitalistov. Skutočný obraz. Proste do popuku, keby to nebolo až také smutné a primitívne. Na viac sa proste už nezmôžu.

 

Tak keď sa vám bude zdať…

 

Viac na www.kooperativizmus.sk

Podvodníci v riadení režimu nielen ako známy fakt, ale už preukázateľná skutočnosť

14.10.2022

Do riadiacich a následne odborných štruktúr režimu sa vzhľadom na jeho zlodejsko úžernícku povahu naimplementovali podvodníci, klamári a zavádzači. Žijeme dobu úžery a klamstiev a je to cítiť v akejkoľvek aktivite pri snahách o prežitie. Je založený na likvidáciách poctivých ľudí, umelých kariérach vznikajúcich cez takéto inkvizičné procesy a to všetko [...]

Švédsky kapitalista už jeden rozvoj zastavil a priniesol devastáciu. Pozor, možno to robí zase.

01.07.2022

Akoby platilo, že ak začalo ísť o majetkové pomery a chcelo sa ísť cestou k demokratizácii ekonomického prostredia, vtedy sa najvyšší rozzúrili a veci zastavili. Píše dnes literatúra aj na margo udalostí vo Švédsku v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Práve vtedy stála Európa na križovatke. Buď sa pôjde demokratizáciou, alebo sa uvoľnia [...]

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

Nigéria, Boko Haram, vojaci

Nigérijská armáda viedla vo vojne proti Boko Haram tajný potratový program

08.12.2022 00:05

Armáda ukončila tisíce tehotenstiev dievčat a žien, ktoré uniesli a znásilnili islamistické skupiny. Mnohé zo žien s interrupciami nesúhlasili, niektoré podanie potratovej injekcie neprežili.

Pedro Castillo

Zatkli peruánskeho prezidenta Castilla. Mal sa pokúsiť o štátny prevrat

07.12.2022 23:17

Poslanci Pedra Castilla zbavili funkcie krátko po tom, čo hlava štátu oznámila zámer zákonodarný zbor rozpustiť a vyhlásiť predčasné voľby.

Štefan Hamran / Roman Mikulec /

Trenčianska prokuratúra preveruje pre nelegálnu migráciu Mikulca a Hamrana

07.12.2022 21:17

Prokuratúra koná na pokyn generálneho prokurátora Maroša Žilinku.

Pápež František

Vojna na Ukrajine pripomína pápežovi fázu holokaustu, operáciu Reinhard

07.12.2022 21:00

Operáciou Reinhard nacisti označovali svoje plány na vyhladenie Židov a Rómov na území Poľska počas druhej svetovej vojny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 105080x
Priemerná čítanosť článkov: 2563x

Autor blogu

Kategórie