Založ si blog

Kráľ je nahý, posledné kroky kapitalistických povaľačov

Tlačili, tlačia a budú tlačiť. Nič iné im už neostáva. Kapitalistický režim je v koncoch. Už sa len mení forma a spôsob distribúcie. Podporovali banky a kapitalistov. Teraz to už dávajú priamo ľuďom. Pomocou kvantitatívneho uvoľňovania dostane každá americká domácnosť 1400 dolárov. Lebo je zle a nejako sa to musí udržať, ľudia k tomu už začínajú tušiť. No nič. Stále lepšie, ako to poskytnúť kapitalistom. Ideme ďalej, situácia sa bezpochyby zlepšuje. Aj keď určite nerieši. Ľudia, ktorí celý život nič nerobili, hrali sa so svojimi kariérnymi rastami, klamali a podvádzali, nemôžu poskytnúť nič viac. Aj toto je už dobré.

 

K ekonomickým súvislostiam sa dnes vyjadrujú kariérni podvodníci, mafiáni, ekonomickí analfabeti, truľovia, často iba pokrytci a novodobí zločinci. Ktorí v podstate nikdy nič nerobili. Nehovoria o výrobe, organizácii, ekonomickej demokracii a podstatných veciach, ktoré určujú ekonomiku. Tlačenie a rozdeľovanie peňazí, podplácanie voličov zo strany rôznych mocenských prúdov, to je ich mentálny a odborný strop. Medzitým, ako na seba nadávajú a útočia, kto je väčší zlodej. Aj keď sú si podobní ako vajce vajcu. Čo je horšie, prostredníctvom kapitalistického mechanizmu a často aj náboženskej sekty, dokážu zo spoločnosti vyháňať, odstraňovať a likvidovať všetkých, ktorí by chceli poctivo pracovať a žiť. Vlastne je to podstata fungovania tohto režimu a jeho osobnosti na tom vyrastajú.

 

To všetko môžu. Vedia o čo sa hrá. Kapitalistický kráľ je nahý a celý režim definitívne v koncoch. Nemajú kam utiecť, môžu už len likvidovať a odstraňovať ľudí poza chrbát. Diskusie v našom prípade budú ich konečnou, čo je podstata veci. To tí hore už dobre vedia a vedia o čo sa hrá. Aj keď treba byť spravodlivý a povedať, že rozdávaním peňazí priamo ľuďom, čo sa naznačilo v USA, sú už ďalej. Keď sa na to pozrieme z pohľadu ľudí. Ale aj tak je to úbohý level odbornosti tohto režimu, čo poviete?

 

Riešenie a viac k téme na www.kooperativizmus.sk

PONUKA 10 000 Eur pre odborníkov a sympatizantov KDH

28.04.2023

Na základe vypočutia si menšieho videa od pani z tejto politickej strany s veľkým vplyvom na východe Slovenska a mojich vlastných skúseností s touto stranou som sa rozhodol predložiť verejnú ponuku a výzvu na jej odborníkov. Za hĺbkové obhájenie si svojho odborného programu a svojich „konštruktívnych riešení“ a to v súvislostiach vedúcich až do zdrojov [...]

Podvodníci v riadení režimu nielen ako známy fakt, ale už preukázateľná skutočnosť

14.10.2022

Do riadiacich a následne odborných štruktúr režimu sa vzhľadom na jeho zlodejsko úžernícku povahu naimplementovali podvodníci, klamári a zavádzači. Žijeme dobu úžery a klamstiev a je to cítiť v akejkoľvek aktivite pri snahách o prežitie. Je založený na likvidáciách poctivých ľudí, umelých kariérach vznikajúcich cez takéto inkvizičné procesy a to všetko [...]

Švédsky kapitalista už jeden rozvoj zastavil a priniesol devastáciu. Pozor, možno to robí zase.

01.07.2022

Akoby platilo, že ak začalo ísť o majetkové pomery a chcelo sa ísť cestou k demokratizácii ekonomického prostredia, vtedy sa najvyšší rozzúrili a veci zastavili. Píše dnes literatúra aj na margo udalostí vo Švédsku v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Práve vtedy stála Európa na križovatke. Buď sa pôjde demokratizáciou, alebo sa uvoľnia [...]

Kremeľ, Moskva,

Rusko po Putinovi? Chodorkovskij: Tento režim by mal byť zničený

05.06.2023 15:30

V Európskom parlamente sa stretáva viac ako 200 aktivistov ruskej opozície a občianskej spoločnosti.

Putin

Putinov hlas znepokojil Rusov

05.06.2023 15:21

"Dnes o štvrtej ráno vtrhli ukrajinské jednotky vyzbrojené blokom NATO so súhlasom a podporou Washingtonu na územie Kurskej, Belgorodskej a Brianskej oblasti," ozvalo sa z rádií.

Poľský ústavný súd

Reforma poľskej justície porušuje právo EÚ, rozhodol únijný súd

05.06.2023 15:19

Súdny dvor EÚ vyhovel žalobe Európskej komisie v niekoľkoročnom spore s poľskou konzervatívnou vládou o politické ovplyvňovanie poľských súdov.

Srbsko Kosovo KFOR

Do Kosova dorazila turecká armáda. Má pomôcť stabilizovať situáciu v krajine

05.06.2023 15:14

V Kosove má byť nasadených približne 500 tureckých vojakov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 42
Celková čítanosť: 111746x
Priemerná čítanosť článkov: 2661x

Autor blogu

Kategórie