Založ si blog

Jána a Martinu ste si zavraždili sami, milí novinári.

„Viete čo, dnes nám sloboda slova umožňuje prezentovať svoje myšlienky cez blogy.“ Odpovedá mi jedna novinárka pri jednej z mnohých snáh o hľadanie nejakého záchytného bodu v dnešných médiách pre dnes jedinú zdôvodnenú systémovú alternatívu. Nie je problém si to overiť. Množstvo vynaloženej energie je vidieť aj v tom, ako je podaná. Cez publikácie, prezentovanie vlastných autentických skúseností, ktoré ma k tomu viedli, ale dokonca aj pokusom cez vlastne vytvorené dokumentárne filmy. Nejde o hľadanie ihly v kope sena, ide o hľadanie príčetného človeka v novinárskej a mediálnej brandži v rámci tejto úžerníckej doby.

A výsledok? Na prezentovanie mojich myšlienok používam dva blogy. Na Sme a Pravde. Na Sme ma blokujú úplne, Pravda začínala s blokovaním možností ich šírenia sociálnymi sieťami. Dokedy som sa ich neopýtal na dôvod. Keďže ten asi neexistuje a moje slová sú kryté faktami a činmi.
Tak je to s vami, milí novinári. Viete sa oprieť o nenávisť a hľadanie nepriateľa. Viete hľadať a kresliť mafiánske štruktúry a siete. Len sa neviete oprieť o hľadanie konštruktivity a riešení. A pritom stačí už len tak málo.

Keď som v mojom meste chcel tento projekt dostať do povedomia, musel som si všetko zaplatiť. Ťažké tisíce, hlavne keď vo vlastnej krajine by som ako tvorca takejto práce skončil najskôr pod mostom a verejne vysmiaty. Zarobil som si na to poctivou prácou v zahraničí. Voľby skončili, ale ja dúfajúc, že som to niekde do povedomia dostal, po nich ostal len očarený. Tvrdá snaha o mazanie výsledku takejto práce. Doslova komunitná likvidácia. Predbiehanie v tom, kto ma viac vysmeje a dá mi košom. Samozrejme spolu s novinármi, od ktorých som asi oprávnene čakal nejaký priestor či záujem.

Dnes poniektorí, pracujúci aj v spomínaných denníkoch, hľadajú nejaké témy. Nadávajú na politikov a mocných, len nemajú čo ponúknuť a vlastne ani nevedia, čo majú kritizovať. To, že človek je bytosť korumpovateľná a v snahe o prežitie sa bude správať podľa pravidiel systému, vedeli už asi aj v staroveku. Lenže naša novodobá inteligencia riešenie odmietne a potom hľadá, čo by mohla napadnúť na tých, ktorí momentálne riadia. No a v mojom meste, ktoré je v podstate dedinou v lese, začínajú napádať to, že v architektonických projektoch majú byť dva stromy navyše, lebo ináč idú proti ľuďom. Úbohé, ale asi tak to dnes vyzerá a tam to došlo. A o to sa opierajú aj novinári. Priam neuveriteľné.

Milí novinári. Je jasné, že sme žili a žijeme v mafiánskom štáte. Doba vytlačila psychopatov a debilov do riadiacich štruktúr. Len toto všetko potrebuje riešenie. Nie pokrytecké hranie sa na niečo, nie hľadanie nepriateľa, nie napĺňanie nenávisťou a upaľovanie bosoriek. Ale riešenie. Vy ho máte pred očami a roky sa k vám samo tlačí. Ako to, že vás nezaujíma niečo také? Je jediné, takže nedá sa prehliadnuť. Je jasné, že dnešných odborníkov s doslova nulovými reálnymi skúsenosťami takýmto projektom vyzametám. O realite nemajú ani potuchy. Aj to je už dokázané. To, že to chcú odstrániť politici, asi nie je prekvapením. Jednoducho nemajú nárok a oni to dobre vedia. Je to banda mocichtivých lumpov. Ale to sa vie dlhodobo a tiež to netreba rozoberať.

Začnite sa správať ako príčetní ľudia páni novinári. Lebo tento projekt vás usvedčuje z toho, že Jána a Martinu ste si zavraždili sami. Z akejkoľvek strany sa na neho pozriete, bolo v rámci neho ponúkané niekoľkonásobne viac ako pri akomkoľvek doteraz. Hlavne do takéhoto empiricky zdôvodneného riešenia sa doteraz nikto nedostal ani náznakom.Roky to nikto nevie napadnúť a ukázať v čom sa tam mýlim. Pripomínam, že ja som niečo také urobil prakticky s každým podobným pokusom a to bezproblémovo. Keby to bolo pri tomto možné, už by to dávno niekto urobil. Po rokoch snáh v rámci takéhoto projektu sa na Vás asi nič iné na to povedať nedá.

A hlavne tým Vaším prístupom v skutočnosti vraždíte a zabíjate masovo práve vy. Trochu sebareflexie, páni novinári!!

 

viac k projektu na www.kooperativizmus.sk

Tvorba kariér, ničnerobenie a nulové výstupy. NBS plne v rukách režimu?

01.06.2021

Chceli by sme Vás však informovať, že výberová komisia sa rozhodla nepozvať Vás na pohovor. Odpisuje mi pracovníčka NBS. Teda Národnej banky Slovenska. Dôvod, prečo som sa hlásil na danú pozíciu bol ten, že som niečo urobil a vedel sa preukázať analýzou, ktorá na túto pozíciu sedí ako uliata. Vlastne nič viac sa na to ani nedá ponúknuť. Dôvod mi neoznámili. Mám za [...]

Sú dnešní vedci skutočne vedci, alebo majú nejaké iné úlohy?

17.04.2021

“Vyhrážky vedcom sú reálny problém.” vyjadrila sa pani Baťová počas kauzy sputnik. Ľudia berú závery vedcov. Nič iné im neostáva. Ani ja nie som mikrobiológ a nerozumiem technológiám vakcín. Platíme ich z našich daní a ich úlohou je veci posudzovať vedeckými okuliarmi a vytvárať závery. Nie je to nič iné ako logické vyústenie zložitých [...]

Otvorený list vrahom Jána a Martiny

27.03.2021

Ste naučení hľadať senzácie, likvidácie ľudí, zlobu a šírenie nenávisti. To som vám, milí novinári, napísal pred niekoľkými týždňami s tým. že som tvorcom dnes jedinej zdôvodnenej alternatívy ku kapitalizmu na takej úrovni, ktorej žiaden iný projekt nesiaha ani po členky. Ten ste prehliadali, alebo dokonca hádzali tomu polená pod nohy. No a v posledných rokoch sa [...]

Rusko Navaľný

Bývalý šéf sibírskej väznice zneužil väzňov na postavenie si domu

29.07.2021 23:33

Vereščak si nechal od väzňov vyrobiť i nábytok. V dome teraz žije.

nemecko, záplavy

Sýrčania po záplavách vracajú Nemecku požičané

29.07.2021 22:48

Záplavy zmenili politickú agendu pred parlamentnými voľbami.

Nemecko Leverkusen výbuch dym

Výbuch v Leverkusene má päť obetí

29.07.2021 20:22

Dvaja ľudia sú naďalej nezvestní.

Ivan Saktor

Zomrel bývalý primátor Banskej Bystrice Ivan Saktor. Mal 66 rokov

29.07.2021 19:48

Konfederácii odborových zväzov šéfoval desaťročie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 54984x
Priemerná čítanosť článkov: 2618x

Autor blogu

Kategórie