Založ si blog

Podvodníci v riadení režimu nielen ako známy fakt, ale už preukázateľná skutočnosť

Do riadiacich a následne odborných štruktúr režimu sa vzhľadom na jeho zlodejsko úžernícku povahu naimplementovali podvodníci, klamári a zavádzači. Žijeme dobu úžery a klamstiev a je to cítiť v akejkoľvek aktivite pri snahách o prežitie. Je založený na likvidáciách poctivých ľudí, umelých kariérach vznikajúcich cez takéto inkvizičné procesy a to všetko vytlačí hore logicky najväčšiu zberbu. Relatívne sa o tom vie, ale ťažšie je to dokázať. A práve toto je v rámci projektu kooperativizmus v dnešnej fáze možné tiež. A pri tých najvyššich a navonok najodbornejších štruktúrach, ktoré do týchto pozíci tento režim vytlačil.

Projekt kooperativizmus je historicky prvá zddôvodnená alternatíva k otrokárskym režimom, čo dokazujem roky a tento fakt je stále ľahšie preukázateľný. Vznikol úplne mimo týchto úžerníckych štruktúr a otrokárskych spolkov režimu. Na základe poznania poctivej práce, mnohých skúseností a jej dlhodobej analýzy v súvislosti s rôznym typom riadenia a dôsledkov režimu na tento najpodstatnejší svet. Zhrnutie doterajších výsledkov a faktov ponúkam v nasledujúcich troch krátkych videách.

Prvé dve videá boli robené aj pre potreby volebnej kampane, z ktorej som bol ale medzičasom vyautovaný, preto majú aj takú povahu.

 

Video 1 : Začíname jednoduchou ukážkou toho, na čom je návrh založený a ako ako je ho jednoducho možné zddôvodniť.

 

 

Video 2 : Porovnávaním s alternatívnymi pokusmi aj dnešnej doby.

 

 

Video 3 : Ukončené doterajšími reakciami rôznych odborníkov z rôznych sfér dnes vnímaného odborného sveta.

 

Videá boli zaslané aj týmto odborníkom. Vyjadrovať sa už nechcú, verejná výzva je pre zvýšenie dôveryhodnosti záverov o tom, že žijeme dobu klamárov a podvodníkov v odborných a riadiacich štruktúrach. Vďaka projektu kooperativizmus je to nielen všeobecne známy fakt, ale už aj preukázateľná skutočnosť. K vyjadreniu a vytvoreniu priestoru na diskusiu sú samozrejme vyzývaní aj takouto verejnou formou.

 

Výzva na vyjadrenie sa k takýmto závažným skutočnostiam bola poslaná aj všetkým zainteresovaným odborníkom. Aktivity budú samozrejme pokračovať smerom rôznych médií a iných štruktúr pre vytvorenie priestoru na definitívne preukazovanie týchto faktov, ako aj prezentácie projektu z mojej pozície obyčajného človeka. Čo teda dnešné štruktúry na projekte zneužívajú.

 

 

Publikácie a viac k projektu na www.kooperativizmus.sk

 

 

 

Švédsky kapitalista už jeden rozvoj zastavil a priniesol devastáciu. Pozor, možno to robí zase.

01.07.2022

Akoby platilo, že ak začalo ísť o majetkové pomery a chcelo sa ísť cestou k demokratizácii ekonomického prostredia, vtedy sa najvyšší rozzúrili a veci zastavili. Píše dnes literatúra aj na margo udalostí vo Švédsku v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Práve vtedy stála Európa na križovatke. Buď sa pôjde demokratizáciou, alebo sa uvoľnia [...]

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

Akcia zneguj projekt kooperativizmus za 5000 Eur ukončená. Video.

25.03.2022

Takže ani 5000 Eur nepresvedčilo. Prečo asi? Množstvo klamárov a zavádzačov, príde na lámanie chleba a všetci zdúchnu. Ponúkaných 5000 Eur by malo stačiť na ukážku toho, prečo tomu tak je. Žijeme smutnú dobu. Ponúkať niečo zdôvodnené a v súvislostiach osobnostiam a riadiacim štruktúram dnešného režimu je ako rozprávať sa s mojim psom o futbalovom [...]

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.

prezidentka-tupy-vrazda-uctenie-pamiatka-nestandard1

Otec Daniela Tupého: Vtedy náckovia nevinných ľudí bili, dnes ich máme v parlamente

22.03.2023 17:40

"Obávam sa propagandy v súvislosti s vojnou na Ukrajine. Spoločnosť sa bude len radikalizovať, pretože politici typu Matovič pokazili, čo mohli," tvrdí Tupý.

katar dauha ruiny

V katarskej Dauhe sa zrútila budova, zahynul jeden človek

22.03.2023 17:32

Úrady zatiaľ nepriniesli žiadne vysvetlenie príčiny pádu štvorposchodovej budovy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 108478x
Priemerná čítanosť článkov: 2646x

Autor blogu

Kategórie