Založ si blog

Podvodníci v riadení režimu nielen ako známy fakt, ale už preukázateľná skutočnosť

Do riadiacich a následne odborných štruktúr režimu sa vzhľadom na jeho zlodejsko úžernícku povahu naimplementovali podvodníci, klamári a zavádzači. Žijeme dobu úžery a klamstiev a je to cítiť v akejkoľvek aktivite pri snahách o prežitie. Je založený na likvidáciách poctivých ľudí, umelých kariérach vznikajúcich cez takéto inkvizičné procesy a to všetko vytlačí hore logicky najväčšiu zberbu. Relatívne sa o tom vie, ale ťažšie je to dokázať. A práve toto je v rámci projektu kooperativizmus v dnešnej fáze možné tiež. A pri tých najvyššich a navonok najodbornejších štruktúrach, ktoré do týchto pozíci tento režim vytlačil.

Projekt kooperativizmus je historicky prvá zddôvodnená alternatíva k otrokárskym režimom, čo dokazujem roky a tento fakt je stále ľahšie preukázateľný. Vznikol úplne mimo týchto úžerníckych štruktúr a otrokárskych spolkov režimu. Na základe poznania poctivej práce, mnohých skúseností a jej dlhodobej analýzy v súvislosti s rôznym typom riadenia a dôsledkov režimu na tento najpodstatnejší svet. Zhrnutie doterajších výsledkov a faktov ponúkam v nasledujúcich troch krátkych videách.

Prvé dve videá boli robené aj pre potreby volebnej kampane, z ktorej som bol ale medzičasom vyautovaný, preto majú aj takú povahu.

 

Video 1 : Začíname jednoduchou ukážkou toho, na čom je návrh založený a ako ako je ho jednoducho možné zddôvodniť.

 

 

Video 2 : Porovnávaním s alternatívnymi pokusmi aj dnešnej doby.

 

 

Video 3 : Ukončené doterajšími reakciami rôznych odborníkov z rôznych sfér dnes vnímaného odborného sveta.

 

Videá boli zaslané aj týmto odborníkom. Vyjadrovať sa už nechcú, verejná výzva je pre zvýšenie dôveryhodnosti záverov o tom, že žijeme dobu klamárov a podvodníkov v odborných a riadiacich štruktúrach. Vďaka projektu kooperativizmus je to nielen všeobecne známy fakt, ale už aj preukázateľná skutočnosť. K vyjadreniu a vytvoreniu priestoru na diskusiu sú samozrejme vyzývaní aj takouto verejnou formou.

 

Výzva na vyjadrenie sa k takýmto závažným skutočnostiam bola poslaná aj všetkým zainteresovaným odborníkom. Aktivity budú samozrejme pokračovať smerom rôznych médií a iných štruktúr pre vytvorenie priestoru na definitívne preukazovanie týchto faktov, ako aj prezentácie projektu z mojej pozície obyčajného človeka. Čo teda dnešné štruktúry na projekte zneužívajú.

 

 

Publikácie a viac k projektu na www.kooperativizmus.sk

 

 

 

Postoj k voľbám 2023 z pohľadu projektu kooperativizmus

24.09.2023

Keď som naháňal slovenského Che Guevaru, Ľuboša Blahu po celom východnom Slovensku a chcel od neho odpoveď na záhadu, že ako antikapitalistický bojovník nepomôže pri existencii bezpochyby najviac zddôvodnenej systémovej alternatívy, ktorá kedy bola v éteri, odbil ma. Vraj si mám naštudovať jeho literatúru a stovky strán, kde tie alternatívy ponúka aj on. Urobil som to, [...]

PONUKA 10 000 Eur pre odborníkov a sympatizantov KDH

28.04.2023

Na základe vypočutia si menšieho videa od pani z tejto politickej strany s veľkým vplyvom na východe Slovenska a mojich vlastných skúseností s touto stranou som sa rozhodol predložiť verejnú ponuku a výzvu na jej odborníkov. Za hĺbkové obhájenie si svojho odborného programu a svojich „konštruktívnych riešení“ a to v súvislostiach vedúcich až do zdrojov [...]

Švédsky kapitalista už jeden rozvoj zastavil a priniesol devastáciu. Pozor, možno to robí zase.

01.07.2022

Akoby platilo, že ak začalo ísť o majetkové pomery a chcelo sa ísť cestou k demokratizácii ekonomického prostredia, vtedy sa najvyšší rozzúrili a veci zastavili. Píše dnes literatúra aj na margo udalostí vo Švédsku v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Práve vtedy stála Európa na križovatke. Buď sa pôjde demokratizáciou, alebo sa uvoľnia [...]

Peter Pellegrini

Ta3 prinesie exkluzívne zábery z inaugurácie Pellegriniho

14.06.2024 10:41

Vo vysielaní budú reportáže aj rozhovory s bývalými prezidentami - Ivanom Gašparovičom, Rudolfom Schusterom a Andrejom Kiskom.

cviková

Sudkyňa Cviková uspela v Štrasburgu: Štát ju väznil protizákonne, priznal jej aj odškodné

14.06.2024 10:00

Cviková má prerušený výkon funkcie sudkyne. Obvinenia vznesené voči nej mali spojitosť s tzv. kauzou Búrka.

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie

Inaugurácia Pellegriniho krok za krokom: Program má až do večera, pôjde aj mimo Bratislavy. Pripravte sa na obmedzenia

14.06.2024 10:00

Nový prezident bude mať počas prvého dňa nabitý program, slávnosť budú sprevádzať dopravné obmedzenia.

Dolinková

Dolinková spolitizovala nezávislý úrad NIHO. Ani ušetrených 110 miliónov nestačilo, KDH sa obráti na Pellegriniho

14.06.2024 09:49

Slovensko takúto agentúru dlhodobo nemalo, hoci je to štandardom v zahraničí. Podľa novely zákona by v NIHO malo dôjsť k viacerým nelogickým zmenám.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 42
Celková čítanosť: 118154x
Priemerná čítanosť článkov: 2813x

Autor blogu

Kategórie