Založ si blog

Akcia zneguj projekt kooperativizmus za 5000 Eur ukončená. Video.

Takže ani 5000 Eur nepresvedčilo. Prečo asi? Množstvo klamárov a zavádzačov, príde na lámanie chleba a všetci zdúchnu. Ponúkaných 5000 Eur by malo stačiť na ukážku toho, prečo tomu tak je.

 

Žijeme smutnú dobu. Ponúkať niečo zdôvodnené a v súvislostiach osobnostiam a riadiacim štruktúram dnešného režimu je ako rozprávať sa s mojim psom o futbalovom zápase. Buď klamú, zavádzajú, podvádzajú, alebo jednoducho čakajú na pád iných a zneužívajú na to tento režim podvodov. Možno tým spôsobili vojnu na Ukrajine, keďže projekt v diskusiách rozbije celú odbornú a riadiacu verejnosť a je jasné, čo ukáže. Možno sa tým mohlo predísť zbytočným nešťastiam. Skutočne asi aj toto môže byť realitou. Tam ale nezájdu, lebo tam ich mentálny vývoj nepustí. Riadiace štruktúry režimu sú jednoducho choré a to je podstata problémov. Všetkých. Minulých, ale aj tých dnešných. A výsledok tejto akcie len ďalším kamienkom do ukážky tejto logiky režimu. Projekt je okrem iného skvelým nástrojom na ukázanie reality doby a ideme samozrejme len ďalej 😊Viac vo videu a pripravovanej knihe… Kde to bude podrobne zdokumentované a ukázané v súvislostiach.

 

 

 

 

Máme do činenia s podvodníkmi a vrahmi v riadiacich štruktúrach režimu a to si treba definitívne uvedomiť. Do činenia s takými, ktorí vedia hľadať dôvody, ako sa niečo nedá. Spájať ľudí na nenávisti, povýšenectvu a zlomyselnosti. Ktorí ešte aj takú príležitosť ako je táto, keď sa niečo takto nadčasové a doslova už dokonale vedecky zdôvodnené ponúka využívajú a zneužívajú na to, aby toho človeka odignorovali, vysmiali a zneužili jeho postavenie s tým, že tým udržia karavánu nenávisti a zla v pohybe. Máme do činenia so zločineckým režimom, kde v kontexte s vojnou na Ukrajine zlodej kričí, chyťte zlodeja. Aj keď v tomto prípade bude hrať úlohu zrejme aj potreba náboženskej komunity, v ktorej sa projekt ponúka. Potreba lynču, odstránenia niekoho, novodobého naháňania bosoriek. Ktorá tu spája a asi jediná dodáva energiu. Na ktorej sú tu založené vzťahy, rodiny a čomu sa tu deti učia odmala. Bohužiaľ taká je realita doby a realita toho, čo sa okolo nás deje. Ktorú by som rád týmto projektom odhalil a bude to zhrnuté v maximálne dôkaznej forme, aká sa v tejto dobe a pri takejto zložitej problematike dá vôbec ponúknuť. Avšak aj tak sú tu konkrétni ľudia, ktorí majú povinnosť toto posúvať a riešiť ďalej. A tí zatiaľ zlyhávajú. A zlyhávajú aj v takom už absolútne jasnom prípade, kde skutočne niet o čom. Čo sa budem snažiť rozobrať do šrúbky. Aj keď treba povedať, že niektorí sľúbili, že závery zohľadnia. Uvidíme. Dlhodobo je však jasné, čo sa deje a čo sa sleduje.

 

Snažiť sa roky odignorovať takýto projekt a robiť to, čo robili a robia štruktúry režimu, je asi vrchol naničhodníctva a morálno ľudského idiotizmu. Tu dosiahli asi dno, už sa nižšie asi ani nebude dať ísť. Dno, z ktorého je potrebné niekam sa odpichnúť. Asi ani nič iné sa na to povedať nedá. Je ich veľa, v tomto prípade sa zjavne podporujú a spája to rôzne strany rozhádanej barikády, ale akoby ich jedna mater mala. Pričom vyrobil ich v skutočnosti len jeden režim. Režim podvodov, zla, klamstiev a vraždenia akejkoľvek poctivosti. Režim, ktorý vládne svetu a ktorý sa týmto snažíme vymeniť za režim poctivosti, demokracie a čestnosti. Nechcú ho a boja sa toho, keďže poctivosť, poctivá práca a čestnosť nie je ich silná stránka. Tam ich niečo straší. Ale už je na svete a už sa klamať nedá. Už bude ukazovať takúto realitu, ak to teda realitou je. Aj toto prináša, aj toto je jeho vedľajším efektom.

 

Projekt kooperativizmus teda pokračuje. Sľúbil som, že ak to niekto dokáže negovať tak, ako som ja dokázal všetky iné, bude zastavený. Zastaviť ho však môže len zloba tých, ktorí nám tu vládnu. Ktorí sa snažia robiť to, čo robia. Ktorí ukazujú svoje skutočné ja a svoje osobnosti. Ktorí ukazujú to, na akých princípoch boli vychovávaní a čo ich do riadiacich štruktúr tejto doby dostalo. Nič iné. Tento projekt je už nezastaviteľný a skutočne nič iné ako podvody akéhokoľvek druhu ho zastaviť nedokážu. Taký je svet poctivej práce v ktorom projekt vznikol a ktorého je produktom. Svet, ktorý sa nenosí, ale stále existuje a aj týmto projektom sa snažím, aby nevymizol. Aj preto sme tam, kde sme..

 

Takže drahí priatelia. Na svete je historicky prvá demokratická a zdôvodnená alternatíva k otrokárskym režimom. Ktorá predbehla dobu a ktorá teraz ukazuje jej objektívne zrkadlo. A poprieť sa to asi skutočne už nedá.

 

 

 

Viac na www.kooperativizmus.sk

 

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

Posledná možnosť napadnúť závery o kooperativizme za 5000 Eur! ! !

23.03.2022

Kooperativizmus je historicky prvou a dnes jedinou plne zdôvodnenou, realistickou a demokratickou alternatívou k otrokárskym režimom. Dnes na svete neexistuje iný projekt, ktorého autor by ho mohol dať do diskusií a ponúkať odmenu za jeho znegovanie. Niečo také sa ponúka prvýkrát v histórii. Vieš znegovať tieto predložené závery? Ak áno, môžeš si zarobiť [...]

Budú riadiace štruktúry režimu definitívne zodpovedné aj za dnešnú vojnu?

09.03.2022

Mohol projekt kooperativizmus zachrániť životy tisícov ľudí na Ukrajine? Mohlo jeho pustenie do diskusií a do éteru zabrániť tomu, čo dnes vidíme na obrazovkách a zdá sa to až neuveriteľné? Ako je možné, že historicky prvá zdôvodnená alternatíva k otrokárskym režimom je jeho predstaviteľmi nečestne odstraňovaná zneužívajúc možnosti dnešného režimu? Ukážeme s [...]

Covid / Koronavírus /

Pribudlo 95 prípadov covidu, pozitivita testovania dosiahla 29 percent

27.06.2022 10:16

V nemocniciach je v súčasnosti 182 pacientov s koronavírusom.

Afganistan zemetrasenie

Počet detských obetí zemetrasenia v Afganistane stúpol na 155

27.06.2022 10:09

Vládcovia Afganistanu z hnutia Taliban oznámili, že celkový počet zabitých pri zemetrasení predstavuje 1150 a stovky ďalších obyvateľov utrpeli zranenia.

Protest uciteľov / Školstvo /

Školskí odborári nepovažujú jednorazový príspevok za zvýšenie platov

27.06.2022 10:04

Odborári vnímajú príspevok ako kompenzačný a trvajú naďalej na desaťpercentnom zvýšení tarifných platov pre všetkých zamestnancov školstva.

Kim Čong-un

Severná Kórea: USA zakladajú ázijské NATO, preto budujeme silnejšiu obranu

27.06.2022 09:49

Kritika prichádza v období obáv súvisiacich s prípravami jej prvej jadrovej skúšky za uplynulých päť rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 39
Celková čítanosť: 96134x
Priemerná čítanosť článkov: 2465x

Autor blogu

Kategórie