Založ si blog

Potrebujem psychologickú pomoc! !! Ponúkam 5000 Eur.

Odporúčam ti v dobrom, aby si sa obrátil na psychológa alebo psychiatra. Píše mi jedna dobrá duša v debate pri blogu, kde píšem o novonavrhovanej alternatíve k dnešnému otrokárskemu režimu.

Debát sa veľmi nezúčastňujem, úroveň diskutujúcich, hlavne tých, ktorí toto besnenie na ľudskej dôstojnosti podporujú a hľadajú spôsoby, ako veci zastavovať, poznám. Nikdy nič iné ako vysoké ego, pozachrbtové podlosti, alebo prípadne preukázanie aj nulovej odbornosti, ak sa do nejakej odbornejšej debaty pustili, nevyšlo. Dobre ale pôsobia, vychovaní sú na negovaní aj najevidentnejších faktov, toto ich dnešný režim učí. Za toto sa dnes dostáva najesť.

Nabádate ma, aby som sám sebe klamal. Naznačujem mu. Myslím, že tomu asi ani nechápe a tak ďaleko jeho vývoj nezašiel, ale nahováral ma na to. Zrejme bol vychovaný v klamstve, dostáva zaplatené za to, že je buď hlúpy alebo vedomý podvodník bez svedomia a rád by tento spôsob života vtláčal aj iným.

Vidím, že máte v sebe extrémne množstvo empatie, ktoré vo vás asi vyprofiloval tento režim. Keď tak úprimne chcete pomáhať. A ak tomu tak je, budete asi aj obklopený takýmito ľuďmi. Ak mi chcete pomôcť, môžete vy alebo ľudia z vášho okolia znegovať alternatívu k tomuto režimu. Tak ako som to ja bezproblémovo urobil s akoukoľvek inou snahou o riešenia tohto besnenia. Ak to urobíte, už tu písať také sprostosti nebudem. To vám zaručujem. Ale dovtedy to budem musieť nasledovať, lebo tak som sa naučil. Žiť v pravde a to sa takýmto jednoducho nehodí.

Predtým, keď som nasledoval „pravdy a odborníkov tohto režimu“, mal som dokonca pocit potreby psychológa. Až tam ma to zavialo a je len dobré, že som mohol vidieť aj túto stránku režimu a spôsobov, ako sa jeho dôsledky riešia. Veľmi to pomohlo k urobeniu si komplexného obrazu, bez ktorého by nová alternatíva nevznikla. Odkedy neklamem samého seba a nasledujem svet faktov, aj keď ľudia s takýmto mentálnym vývojom hádžu polená pod nohy a snažia sa mi nedať jesť, keďže im to tento zločinecký režim umožňuje a sú najčastejšie v jeho riadení, psychológa akosi zjavne nepotrebujem. Sú zo mňa nervózni.

Pravda je silnejšia opora ako vysoké ego skombinované s prázdnou hlavou, prípadne nulovým charakterom. Naznačujem diskutujúcemu. Psychologická pomoc bude pre mňa dostať ma z toho, kde sa mýlim a čo v tejto alternatíve nesedí. Historicky prvej zdôvodnenej, realistickej a demokratickej alternatíve k otrokárskym režimom. Toto mu nakoniec naznačím, aj keď si niesom istý, či to dokáže vstrebať. No uvidíme, či tú dobru dušu len predstiera, alebo ju aj má.

P.S. Za psychologickú pomoc sa samozrejme odmením. Ponúkam 5000 Eur. Suma pôjde pre toho alebo tých, ktorý budú schopní znegovať projekt. Keďže doba veľmi neumožňuje priame diskusie, v prípade záujmu bude urobená online diskusia, ktorá bude ale nahrávaná a neskôr v prípade potreby pustená do éteru. Záujemcovia sa môžu hlásiť cez mail na webe www.kooperativizmus.sk. No a samozrejme je to posúvané všetkým univerzitám, politickým stranám, odborníkom pôsobiacich v danej problematike, tretiemu sektoru, odborníkom NBS, jednoducho všetkým. Aby sme mohli vyslovovať definitívne závery a nemuseli sa s takýmto produktom a dôsledkom primitívneho režimu, ako daný pán skrývajúci sa v diskusii, viac baviť a strácať nimi čas.

Jedna múdrosť vraví, že ak niečomu nerozumiem, som aspoň ticho a počúvam. Vyzerá, že dnes sú najhlasnejší práve tí najhlupší. Potom takíto nešťastníci končia napríklad v politike. A bolo by načase to definitívne preukázať ako holý fakt a tu je na to asi najlepšia príležitosť. No neviem, ale takto sa to nejako javí. Ale možno aj tento doterajší záver niekto spochybní. No uvidíme.

Prednáška, ktorá je pripravená v rámci zhrnutia projektu, doterajšie skompletizovanie a vyslovené závery s ich zdôvodnením tu.. https://www.youtube.com/watch?v=XO0uFFWLl-c&t=483s

Na webe aj v angličtine a ponúkané pre objektivitu to bude samozrejme aj v zahraničí.

Prípadná live prednáška a možnosť takejto diskusie budú k dispozícii vzhľadom na pandemickú situáciu a moje pracovné povinnosti, neskôr. Najneskôr v máji.

No a dobrým dušiam, ktoré vyprofiloval tento režim do pozícií odborníkov a ktorí by chceli podať psychologickú pomoc, samozrejme vopred ďakujem 😊. Odmena ich neminie.

 

 

Švédsky kapitalista už jeden rozvoj zastavil a priniesol devastáciu. Pozor, možno to robí zase.

01.07.2022

Akoby platilo, že ak začalo ísť o majetkové pomery a chcelo sa ísť cestou k demokratizácii ekonomického prostredia, vtedy sa najvyšší rozzúrili a veci zastavili. Píše dnes literatúra aj na margo udalostí vo Švédsku v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Práve vtedy stála Európa na križovatke. Buď sa pôjde demokratizáciou, alebo sa uvoľnia [...]

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

Akcia zneguj projekt kooperativizmus za 5000 Eur ukončená. Video.

25.03.2022

Takže ani 5000 Eur nepresvedčilo. Prečo asi? Množstvo klamárov a zavádzačov, príde na lámanie chleba a všetci zdúchnu. Ponúkaných 5000 Eur by malo stačiť na ukážku toho, prečo tomu tak je. Žijeme smutnú dobu. Ponúkať niečo zdôvodnené a v súvislostiach osobnostiam a riadiacim štruktúram dnešného režimu je ako rozprávať sa s mojim psom o futbalovom [...]

SR schôdza vláda 99. rokovanie Igor Matovič

Poslanci dnes budú hlasovať o odvolaní Matoviča z postu ministra financií

28.09.2022 08:44

Matovič sa pred časom na sociálnej sieti vyjadril, že svoje odvolanie z postu ministra financií zoberie chladnokrvne ako fakt.

Polícia / Hranice / Kontroly /

Rakúsko od polnoci zavedie kontroly na hraniciach so Slovenskom

28.09.2022 08:39

Dočasné obnovenie kontrol na hraniciach so Slovenskom už oznámilo aj Česko.

Šaľa obchvat

Šaliansky obchvat sa opäť brzdí pri tendri

28.09.2022 08:14

Na obchvat sa má presunúť tranzitná doprava, ktorá tvorí asi tretinu všetkých dopravných prostriedkov prechádzajúcich cez mesto.

Volodymyr Zelenskyj, BR OSN, Vasilij Nebenzia

ONLINE: Po referendách sa s Putinom už nemáme o čom baviť, povedal v BR OSN Zelenskyj

28.09.2022 05:55, aktualizované: 08:20

Zelenskyj v Bezpečnostnej rade OSN uviedol, že po hlasovaniach v referendách na okupovaných územiach už nebude Ukrajina môcť rokovať s Ruskom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 40
Celková čítanosť: 101703x
Priemerná čítanosť článkov: 2543x

Autor blogu

Kategórie