Založ si blog

Potrebujem psychologickú pomoc! !! Ponúkam 5000 Eur.

Odporúčam ti v dobrom, aby si sa obrátil na psychológa alebo psychiatra. Píše mi jedna dobrá duša v debate pri blogu, kde píšem o novonavrhovanej alternatíve k dnešnému otrokárskemu režimu.

Debát sa veľmi nezúčastňujem, úroveň diskutujúcich, hlavne tých, ktorí toto besnenie na ľudskej dôstojnosti podporujú a hľadajú spôsoby, ako veci zastavovať, poznám. Nikdy nič iné ako vysoké ego, pozachrbtové podlosti, alebo prípadne preukázanie aj nulovej odbornosti, ak sa do nejakej odbornejšej debaty pustili, nevyšlo. Dobre ale pôsobia, vychovaní sú na negovaní aj najevidentnejších faktov, toto ich dnešný režim učí. Za toto sa dnes dostáva najesť.

Nabádate ma, aby som sám sebe klamal. Naznačujem mu. Myslím, že tomu asi ani nechápe a tak ďaleko jeho vývoj nezašiel, ale nahováral ma na to. Zrejme bol vychovaný v klamstve, dostáva zaplatené za to, že je buď hlúpy alebo vedomý podvodník bez svedomia a rád by tento spôsob života vtláčal aj iným.

Vidím, že máte v sebe extrémne množstvo empatie, ktoré vo vás asi vyprofiloval tento režim. Keď tak úprimne chcete pomáhať. A ak tomu tak je, budete asi aj obklopený takýmito ľuďmi. Ak mi chcete pomôcť, môžete vy alebo ľudia z vášho okolia znegovať alternatívu k tomuto režimu. Tak ako som to ja bezproblémovo urobil s akoukoľvek inou snahou o riešenia tohto besnenia. Ak to urobíte, už tu písať také sprostosti nebudem. To vám zaručujem. Ale dovtedy to budem musieť nasledovať, lebo tak som sa naučil. Žiť v pravde a to sa takýmto jednoducho nehodí.

Predtým, keď som nasledoval „pravdy a odborníkov tohto režimu“, mal som dokonca pocit potreby psychológa. Až tam ma to zavialo a je len dobré, že som mohol vidieť aj túto stránku režimu a spôsobov, ako sa jeho dôsledky riešia. Veľmi to pomohlo k urobeniu si komplexného obrazu, bez ktorého by nová alternatíva nevznikla. Odkedy neklamem samého seba a nasledujem svet faktov, aj keď ľudia s takýmto mentálnym vývojom hádžu polená pod nohy a snažia sa mi nedať jesť, keďže im to tento zločinecký režim umožňuje a sú najčastejšie v jeho riadení, psychológa akosi zjavne nepotrebujem. Sú zo mňa nervózni.

Pravda je silnejšia opora ako vysoké ego skombinované s prázdnou hlavou, prípadne nulovým charakterom. Naznačujem diskutujúcemu. Psychologická pomoc bude pre mňa dostať ma z toho, kde sa mýlim a čo v tejto alternatíve nesedí. Historicky prvej zdôvodnenej, realistickej a demokratickej alternatíve k otrokárskym režimom. Toto mu nakoniec naznačím, aj keď si niesom istý, či to dokáže vstrebať. No uvidíme, či tú dobru dušu len predstiera, alebo ju aj má.

P.S. Za psychologickú pomoc sa samozrejme odmením. Ponúkam 5000 Eur. Suma pôjde pre toho alebo tých, ktorý budú schopní znegovať projekt. Keďže doba veľmi neumožňuje priame diskusie, v prípade záujmu bude urobená online diskusia, ktorá bude ale nahrávaná a neskôr v prípade potreby pustená do éteru. Záujemcovia sa môžu hlásiť cez mail na webe www.kooperativizmus.sk. No a samozrejme je to posúvané všetkým univerzitám, politickým stranám, odborníkom pôsobiacich v danej problematike, tretiemu sektoru, odborníkom NBS, jednoducho všetkým. Aby sme mohli vyslovovať definitívne závery a nemuseli sa s takýmto produktom a dôsledkom primitívneho režimu, ako daný pán skrývajúci sa v diskusii, viac baviť a strácať nimi čas.

Jedna múdrosť vraví, že ak niečomu nerozumiem, som aspoň ticho a počúvam. Vyzerá, že dnes sú najhlasnejší práve tí najhlupší. Potom takíto nešťastníci končia napríklad v politike. A bolo by načase to definitívne preukázať ako holý fakt a tu je na to asi najlepšia príležitosť. No neviem, ale takto sa to nejako javí. Ale možno aj tento doterajší záver niekto spochybní. No uvidíme.

Prednáška, ktorá je pripravená v rámci zhrnutia projektu, doterajšie skompletizovanie a vyslovené závery s ich zdôvodnením tu.. https://www.youtube.com/watch?v=XO0uFFWLl-c&t=483s

Na webe aj v angličtine a ponúkané pre objektivitu to bude samozrejme aj v zahraničí.

Prípadná live prednáška a možnosť takejto diskusie budú k dispozícii vzhľadom na pandemickú situáciu a moje pracovné povinnosti, neskôr. Najneskôr v máji.

No a dobrým dušiam, ktoré vyprofiloval tento režim do pozícií odborníkov a ktorí by chceli podať psychologickú pomoc, samozrejme vopred ďakujem 😊. Odmena ich neminie.

 

 

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

Akcia zneguj projekt kooperativizmus za 5000 Eur ukončená. Video.

25.03.2022

Takže ani 5000 Eur nepresvedčilo. Prečo asi? Množstvo klamárov a zavádzačov, príde na lámanie chleba a všetci zdúchnu. Ponúkaných 5000 Eur by malo stačiť na ukážku toho, prečo tomu tak je. Žijeme smutnú dobu. Ponúkať niečo zdôvodnené a v súvislostiach osobnostiam a riadiacim štruktúram dnešného režimu je ako rozprávať sa s mojim psom o futbalovom [...]

Posledná možnosť napadnúť závery o kooperativizme za 5000 Eur! ! !

23.03.2022

Kooperativizmus je historicky prvou a dnes jedinou plne zdôvodnenou, realistickou a demokratickou alternatívou k otrokárskym režimom. Dnes na svete neexistuje iný projekt, ktorého autor by ho mohol dať do diskusií a ponúkať odmenu za jeho znegovanie. Niečo také sa ponúka prvýkrát v histórii. Vieš znegovať tieto predložené závery? Ak áno, môžeš si zarobiť [...]

Olaf Scholz

Scholz varoval pred rozdelením sveta na dva bloky. Podľa kancelára ide o Putinovu pascu

27.06.2022 11:05

Podľa nemeckého kancelára nie je pravda, že svet je rozdelený na globálny Západ - t. j. G7 a ich priateľov na severe - a všetkých ostatných, ako to tvrdí ruský prezident.

Jens Stoltenberg

Summit NATO má dať novú stratégiu vo svete zmenenom ruskou inváziou

27.06.2022 11:00

Mal by byť schválený balíček pomoci pre Ukrajinu, ktorý krajine pomôže s prechodom zo starej, sovietskej výzbroje k štandardnému vybaveniu NATO.

Covid / Koronavírus /

Pribudlo 95 prípadov covidu, pozitivita testovania dosiahla 29 percent

27.06.2022 10:16

V nemocniciach je v súčasnosti 182 pacientov s koronavírusom.

Afganistan zemetrasenie

Počet detských obetí zemetrasenia v Afganistane stúpol na 155

27.06.2022 10:09

Vládcovia Afganistanu z hnutia Taliban oznámili, že celkový počet zabitých pri zemetrasení predstavuje 1150 a stovky ďalších obyvateľov utrpeli zranenia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 39
Celková čítanosť: 96137x
Priemerná čítanosť článkov: 2465x

Autor blogu

Kategórie