Založ si blog

Ideológia po kapitalisticky.

Prosím nepropagovať svoju ideológiu. Máte na to svoje stránky. Píšu mi zo stránky jedného z pravicových politikov a aktivistov, ktorí dnes sedí v riadiacich štruktúrach štátu prostredníctvom strany SAS. Potom, ako som na stránke zavesil výzvu na zapojenie sa do diskusie k projektu kooperativizmus. Čo zo strany týchto ľudí považujem doslova za ich povinnosť a myslím, že to aj ich povinnosťou je.

 

Moje stránky sú samozrejme vzhľadom na úroveň projektu, ktorý sa do diskusií snažím dostať, čoraz viac blokované facebookom a začína sa prejavovať „americká kapitalistická spravodlivosť a sloboda“. No a samozrejme v rámci môjho mesta naimplementovaní ľudia, ktorí o projekte klamú, zavádzajú a majú za úlohu brániť dostávať ho medzi ľudí. To je ale iná téma, ktorá trochu naznačuje úroveň kapitalistickej demokracie a slobody, ale poďme trochu inde. Poďme sa pozrieť na to, čo je to ideológia z pohľadu dnešného odborníka, ktorý vychádza z tohto režimu. Ktorý mimochodom je jedným z tých, ktorých dnes média predkladajú ako myšlienkové a odborné kapacity doby.

 

Ideológia je z jeho pohľadu niečo, čo má jasný cieľ a zámer, vopred definovanú cestu, vedecky zdôvodnenú správnosť takejto cesty, je tam preukázané všetko. Myslím že aj autenticita a moje skúsenosti, kde realitu dnešného režimu ukazujem v praxi, sa dá považovať za niečo iné, ako ideologickú časť projektu. Je to historicky prvá zdôvodnená alternatíva k otrokárskym režimom a potrebuje diskusie, z ktorých má tieto kapacity doby chcú samozrejme vyautovať. Aby mohli šíriť svoju vedu. No a čo je veda z ich pohľadu?

 

Veda z ich pohľadu je spochybňovanie aj základných zákonov ekonómie a empírie, lebo potom tie hovoria to, že sú zrelí tak najskôr do basy a to na doživotie. Odbornosť a veda je vízia, ktorá nemá žiaden cieľ, žiadne zdôvodnenie, psychologické halucinovanie nad tým, čo sa asi ani nedá definovať. Ale podané v publikáciách a pekným marketingovým spôsobom. Takto vyzerá veda, ktorá je za dnešnými pravicovými politickými stranami, len sa to snažia všemožne zakryť.

 

Takže asi tak je to s tým dnešným kapitalizmom. Keď sa vraví o tom, že produkuje zločincov, magorov, podvodníkov a doslova mentálne pribrzdených hovoričov ničoho, toto je ďalší dôkaz, že tieto slová sú skutočne namieste a toto je obraz tejto doby. Doby podvodov, klamstiev, zavádzaní a zotročovania. Miestny vedecký mysliteľ samozrejme celý život okrem politikárčenia nerobil nič, zúčastnil sa volieb, kde tento projekt bolo pokúšané dostať do éteru, hral sa na nevidiaceho a aj po takomto dlhom čase to jeho vedecká hlavička nepojala. Jednoducho musia ísť do poctivej práce, odstaviť ich od moci, aby to okolo seba viac neškodilo. Lebo iná cesta skutočne neexistuje. Taká je realita odborníkov tohto zločineckého režimu a toto okolo seba v skutočnosti robia. Ide vlastne ľudí, ktorí patria na doživotie do basy. Zneužívajúc možnosti americkej demokracie, ktorej úroveň naznačuje už len samotný facebook a jeho kroky v kontexte s týmto projektom. Samozrejme zrejme s inými krokmi, ktoré sa robia pre propagáciu ľudí s podobným mentálnym a hodnotovým vývojom ako kapacita, ktorú som opisoval vyššie. Aby to robilo bordel a projekt sa do diskusií nedostal.

 

Žijeme v zločineckom režime, ktorý riadia doslova analfabeti a podvodníci a na tieto slová sú stále väčšie dôkazy. Režim masových vrahov a zločincov. Myslím, že toto je asi jediný možný záver toho, čo sa okolo daného projektu deje a ako sa odstavuje z éteru. Vysokí politici v tom samozrejme lietajú jedna báseň, ale tí sa za týchto skrývajú a modlia, aby nemuseli do konfrontácie. No verím, že už nie dlho.

 

Každopádne za znegovanie projektu je ponúkaná suma 5000 Eur a tieto slová vyššie môžu byť stále vyvrátené.

 

Viac www.kooperativizmus.sk

Prednáška pripravená do diskusie https://www.youtube.com/watch?v=XO0uFFWLl-c&t=483s

Podvodníci v riadení režimu nielen ako známy fakt, ale už preukázateľná skutočnosť

14.10.2022

Do riadiacich a následne odborných štruktúr režimu sa vzhľadom na jeho zlodejsko úžernícku povahu naimplementovali podvodníci, klamári a zavádzači. Žijeme dobu úžery a klamstiev a je to cítiť v akejkoľvek aktivite pri snahách o prežitie. Je založený na likvidáciách poctivých ľudí, umelých kariérach vznikajúcich cez takéto inkvizičné procesy a to všetko [...]

Švédsky kapitalista už jeden rozvoj zastavil a priniesol devastáciu. Pozor, možno to robí zase.

01.07.2022

Akoby platilo, že ak začalo ísť o majetkové pomery a chcelo sa ísť cestou k demokratizácii ekonomického prostredia, vtedy sa najvyšší rozzúrili a veci zastavili. Píše dnes literatúra aj na margo udalostí vo Švédsku v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Práve vtedy stála Európa na križovatke. Buď sa pôjde demokratizáciou, alebo sa uvoľnia [...]

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

Nigéria, Boko Haram, vojaci

Nigérijská armáda viedla vo vojne proti Boko Haram tajný potratový program

08.12.2022 00:05

Armáda ukončila tisíce tehotenstiev dievčat a žien, ktoré uniesli a znásilnili islamistické skupiny. Mnohé zo žien s interrupciami nesúhlasili, niektoré podanie potratovej injekcie neprežili.

Pedro Castillo

Zatkli peruánskeho prezidenta Castilla. Mal sa pokúsiť o štátny prevrat

07.12.2022 23:17

Poslanci Pedra Castilla zbavili funkcie krátko po tom, čo hlava štátu oznámila zámer zákonodarný zbor rozpustiť a vyhlásiť predčasné voľby.

Štefan Hamran / Roman Mikulec /

Trenčianska prokuratúra preveruje pre nelegálnu migráciu Mikulca a Hamrana

07.12.2022 21:17

Prokuratúra koná na pokyn generálneho prokurátora Maroša Žilinku.

Pápež František

Vojna na Ukrajine pripomína pápežovi fázu holokaustu, operáciu Reinhard

07.12.2022 21:00

Operáciou Reinhard nacisti označovali svoje plány na vyhladenie Židov a Rómov na území Poľska počas druhej svetovej vojny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 105077x
Priemerná čítanosť článkov: 2563x

Autor blogu

Kategórie