Založ si blog

Kapitalistické vyštudované hyeny s kariérami, len prázdnymi hlavami

Keď som študoval na college v austrálskom Sydney, vzhľadom na situáciu po 11. septembri som odtiaľ odišiel, išiel zbierať jablká a neskôr do servisu. Podobnú vec som urobil pri práci projektového manažéra, ktorá sa mi v určitom štádiu poznania kapitalistických súvislostí a podvodov na pracujúcich ľuďoch zdala ako veľký krok späť. Tam ma to ťahalo a rôzne iné okolnosti tlačili k pochopeniu sveta tvorby hodnôt. A asi dobre ma to ťahalo.

 

Dnes mávam s historicky prvou empiricky a historicky zdôvodnenou systémovou alternatívou k úžernícky režimom a dokazujem absurdné podvody a likvidácie zo strany kapitalistických riadiacich štruktúr. Jednoducho nadčasová práca ukazujúca zrkadlo režimu. Pri tvorbe hodnôt sa ťažko podvádza a subjektívne pocity a podrazy, ktorým dnes učíme deti od útlej mladosti, zmažete preukázateľným výsledkom.  Najlepším výsledkom je samozrejme zdôvodnená alternatíva.

 

Tí, ktorí vyštudovali veľké univerzity po celom svete a robili si kariéry v rámci tohto beštiálneho režimu, zastávajú dnes vysoké posty v politike a na nič iné ako na ukazovanie svojich kariér a vzájomného napádania sa kto je väčší či menší podvodník, nedôjdu. Treba pripomenúť hranie sa na nevidiacich, aby sa s takýmto projektom nemuseli konfrontovať. Aj keď dôkazy o ich klamstvách a manipuláciách postupne pribúdajú a asi sa tomu teraz vyhnúť nedá. Ale nič iné im už neostáva.

 

Misia je ukončená a alternatíva hotová. Zaujímavé je, že teraz pracovať v rámci režimu je stále ťažšie. Už je moja likvidácia akosi veľmi chcená a potrebná. A to asi nielen pre politikov. Ideologické kruhy sú možno omnoho väčším motorom takýchto javov. Akosi to ľudí spája a stáva sa to dobrým skutkom. Sme svedkami vraždenia a likvidovania všetkého, čo má atribúty transparentnosti, poctivosti a hlavne preukázateľných výsledkov práce. Úžera a hyenizmus sa stávajú základom nášho fungovania.

 

Janko Slota nás kedysi vystríhal, že do parlamentných lavíc sa postupne implementujú psychopati a ľudské hyeny. Neverili sme mu. Asi aj preto, lebo kus popíjal a tiež nebol anjelik. Ale on to už dobre videl, už na to bolo nabehnuté. Niekedy keď piješ, možno hlúpo vyzeráš. Ale oči často fungujú.

 

Kapitalistický režim riadia mafiáni, zlodeji, primitívi a zločinci, ktorí okrem pokrytectva, klamstva a podrazov nevedia nič iné. Môj projekt a okolnosti okolo neho sú jasným dôkazom tohto tvrdenia, aj keď samozrejme jeho cieľom je niečo iné. Poctivej práci a poctivej tvorbe hodnôt sa tieto beštie nenaučili a tak asi ani zdôvodnenému programu založenému na riešení podstaty veci oni chápať nemôžu. A neostáva im nič iné, ako tlačiť na jeho odstraňovanie z éteru. Našej úžerníckej inteligencii.

 

Možnosť negovania uvedených záverov vytvorených na základe objektívne zistiteľných skúseností bude cez plánované diskusie  Akcia ŠERIF :: Kooperativizmus

 

Postoj k voľbám 2023 z pohľadu projektu kooperativizmus

24.09.2023

Keď som naháňal slovenského Che Guevaru, Ľuboša Blahu po celom východnom Slovensku a chcel od neho odpoveď na záhadu, že ako antikapitalistický bojovník nepomôže pri existencii bezpochyby najviac zddôvodnenej systémovej alternatívy, ktorá kedy bola v éteri, odbil ma. Vraj si mám naštudovať jeho literatúru a stovky strán, kde tie alternatívy ponúka aj on. Urobil som to, [...]

PONUKA 10 000 Eur pre odborníkov a sympatizantov KDH

28.04.2023

Na základe vypočutia si menšieho videa od pani z tejto politickej strany s veľkým vplyvom na východe Slovenska a mojich vlastných skúseností s touto stranou som sa rozhodol predložiť verejnú ponuku a výzvu na jej odborníkov. Za hĺbkové obhájenie si svojho odborného programu a svojich „konštruktívnych riešení“ a to v súvislostiach vedúcich až do zdrojov [...]

Podvodníci v riadení režimu nielen ako známy fakt, ale už preukázateľná skutočnosť

14.10.2022

Do riadiacich a následne odborných štruktúr režimu sa vzhľadom na jeho zlodejsko úžernícku povahu naimplementovali podvodníci, klamári a zavádzači. Žijeme dobu úžery a klamstiev a je to cítiť v akejkoľvek aktivite pri snahách o prežitie. Je založený na likvidáciách poctivých ľudí, umelých kariérach vznikajúcich cez takéto inkvizičné procesy a to všetko [...]

nemecko, polícia, polizei

V Nemecku zadržali troch tínedžerov podozrivých z prípravy teroristického útoku

12.04.2024 13:07

Mladí ľudia sú prívržencami tzv. Islamského štátu. O svojich plánoch diskutovali v súkromnom čete.

Tank / Leopard 2A6 / NATO / Nemecko /

Lévy: Sme uprostred tretej svetovej vojny. Západ robí tú istú chybu, ako pred druhou

12.04.2024 13:00

Prezident Macron patrí medzi tých, ktorí pochopili, že zveri nemusíte nič dať. Ak dáte málo, zver bude vždy chcieť viac,“ skonštatoval Lévy.

Kaliňák, pas, cestovný doklad

Po roku opäť: Polícia nestíha vyrábať pasy, vyššie poplatky situáciu eskalujú

12.04.2024 12:54

V marci za jeden deň zaznamenali takmer 8 000 žiadostí.

Rusko potopa, Orsk, voda, vytopené domy, člny,

Najhoršie záplavy v moderných dejinách Ruska: To najhoršie ešte len príde, škody sú rozsiahle

12.04.2024 12:15, aktualizované: 12:22

V Orenburskej oblasti už voda zaplavila zhruba 12 000 domov a 15 000 pozemkov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 42
Celková čítanosť: 116128x
Priemerná čítanosť článkov: 2765x

Autor blogu

Kategórie