Založ si blog

Kapitalistické vyštudované hyeny s kariérami, len prázdnymi hlavami

Keď som študoval na college v austrálskom Sydney, vzhľadom na situáciu po 11. septembri som odtiaľ odišiel, išiel zbierať jablká a neskôr do servisu. Podobnú vec som urobil pri práci projektového manažéra, ktorá sa mi v určitom štádiu poznania kapitalistických súvislostí a podvodov na pracujúcich ľuďoch zdala ako veľký krok späť. Tam ma to ťahalo a rôzne iné okolnosti tlačili k pochopeniu sveta tvorby hodnôt. A asi dobre ma to ťahalo.

 

Dnes mávam s historicky prvou empiricky a historicky zdôvodnenou systémovou alternatívou k úžernícky režimom a dokazujem absurdné podvody a likvidácie zo strany kapitalistických riadiacich štruktúr. Jednoducho nadčasová práca ukazujúca zrkadlo režimu. Pri tvorbe hodnôt sa ťažko podvádza a subjektívne pocity a podrazy, ktorým dnes učíme deti od útlej mladosti, zmažete preukázateľným výsledkom.  Najlepším výsledkom je samozrejme zdôvodnená alternatíva.

 

Tí, ktorí vyštudovali veľké univerzity po celom svete a robili si kariéry v rámci tohto beštiálneho režimu, zastávajú dnes vysoké posty v politike a na nič iné ako na ukazovanie svojich kariér a vzájomného napádania sa kto je väčší či menší podvodník, nedôjdu. Treba pripomenúť hranie sa na nevidiacich, aby sa s takýmto projektom nemuseli konfrontovať. Aj keď dôkazy o ich klamstvách a manipuláciách postupne pribúdajú a asi sa tomu teraz vyhnúť nedá. Ale nič iné im už neostáva.

 

Misia je ukončená a alternatíva hotová. Zaujímavé je, že teraz pracovať v rámci režimu je stále ťažšie. Už je moja likvidácia akosi veľmi chcená a potrebná. A to asi nielen pre politikov. Ideologické kruhy sú možno omnoho väčším motorom takýchto javov. Akosi to ľudí spája a stáva sa to dobrým skutkom. Sme svedkami vraždenia a likvidovania všetkého, čo má atribúty transparentnosti, poctivosti a hlavne preukázateľných výsledkov práce. Úžera a hyenizmus sa stávajú základom nášho fungovania.

 

Janko Slota nás kedysi vystríhal, že do parlamentných lavíc sa postupne implementujú psychopati a ľudské hyeny. Neverili sme mu. Asi aj preto, lebo kus popíjal a tiež nebol anjelik. Ale on to už dobre videl, už na to bolo nabehnuté. Niekedy keď piješ, možno hlúpo vyzeráš. Ale oči často fungujú.

 

Kapitalistický režim riadia mafiáni, zlodeji, primitívi a zločinci, ktorí okrem pokrytectva, klamstva a podrazov nevedia nič iné. Môj projekt a okolnosti okolo neho sú jasným dôkazom tohto tvrdenia, aj keď samozrejme jeho cieľom je niečo iné. Poctivej práci a poctivej tvorbe hodnôt sa tieto beštie nenaučili a tak asi ani zdôvodnenému programu založenému na riešení podstaty veci oni chápať nemôžu. A neostáva im nič iné, ako tlačiť na jeho odstraňovanie z éteru. Našej úžerníckej inteligencii.

 

Možnosť negovania uvedených záverov vytvorených na základe objektívne zistiteľných skúseností bude cez plánované diskusie  Akcia ŠERIF :: Kooperativizmus

 

Podvodníci v riadení režimu nielen ako známy fakt, ale už preukázateľná skutočnosť

14.10.2022

Do riadiacich a následne odborných štruktúr režimu sa vzhľadom na jeho zlodejsko úžernícku povahu naimplementovali podvodníci, klamári a zavádzači. Žijeme dobu úžery a klamstiev a je to cítiť v akejkoľvek aktivite pri snahách o prežitie. Je založený na likvidáciách poctivých ľudí, umelých kariérach vznikajúcich cez takéto inkvizičné procesy a to všetko [...]

Švédsky kapitalista už jeden rozvoj zastavil a priniesol devastáciu. Pozor, možno to robí zase.

01.07.2022

Akoby platilo, že ak začalo ísť o majetkové pomery a chcelo sa ísť cestou k demokratizácii ekonomického prostredia, vtedy sa najvyšší rozzúrili a veci zastavili. Píše dnes literatúra aj na margo udalostí vo Švédsku v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Práve vtedy stála Európa na križovatke. Buď sa pôjde demokratizáciou, alebo sa uvoľnia [...]

Verejná výzva na Miloslava Olejára, kandidáta na primátora Bardejova(aj video)

24.06.2022

Najprv som túto výzvu chcel urobiť iba cez video a moju facebookovú stránku. Ale akosi to odrazu nejde. Reklamy nejdu, vraj treba vymeniť údaje. Poradili mi nejakí ľudia. No uvidíme, hneď to skúsim. Teraz nejde dať priamo ani video. Možno som niečo urobil ja, ale asi by už neprekvapovalo, keby to bola práca niekoho iného. Jednoducho americká sloboda slova zasahuje do volieb na [...]

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.

prezidentka-tupy-vrazda-uctenie-pamiatka-nestandard1

Otec Daniela Tupého: Vtedy náckovia nevinných ľudí bili, dnes ich máme v parlamente

22.03.2023 17:40

"Obávam sa propagandy v súvislosti s vojnou na Ukrajine. Spoločnosť sa bude len radikalizovať, pretože politici typu Matovič pokazili, čo mohli," tvrdí Tupý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 108479x
Priemerná čítanosť článkov: 2646x

Autor blogu

Kategórie